دوره‌های آموزش و ارتقاء قاریان و دعاخوانان ازسر گرفته می‌شود

دوره‌های آموزش و ارتقاء قاریان و دعاخوانان کشور به همت شورای عالی قرآن و با هم‌افزایی دو نهاد قرآنی از سر گرفته می‌شود.

کد خبر : 26482
تاریخ انتشار : شنبه 14 خرداد 1401 - 12:36

به گزارش خبرگزاری فارس دوره‌های آموزش و ارتقاء قاریان و دعاخوانان کشور به همت شورای عالی قرآن و با هم‌افزایی دو نهاد قرآنی از سر گرفته می‌شود.

محمدتقی میرزاجانی، معاون اجرایی شورای عالی قرآن گفت: برگزاری دوره‌های آموزش و ارتقاء از اقدامات و تجربیات موفق شورای عالی قرآن در حوزه آموزش‌های تخصصی است که سال‌هاست ویژه قاریان و دعاخوانان ممتاز برگزار می‌شود و بحمدالله شاهد ثمرات و برکات فراوان آن بوده‌ایم. در دو سه سال اخیر، بهره‌گیری از بستر فضای مجازی، امکان استفاده از این دوره‌ها را برای تعداد بیشتری از ممتازین عرصه قرائت و دعا در استان‌های مختلف کشور فراهم کرده است.

معاون اجرایی شورای عالی قرآن ادامه داد: این دوره‌های تخصصی در سال ١۴٠١ در سه بخش شامل: چهاردهمین دوره ارتقاء قاریان ممتاز قرآن کریم، ششمین دوره ارتقاء دعاخوانان ممتاز کشور و چهارمین دوره آموزش غیرحضوری تدارک شده که از خردادماه آغاز و تا اسفندماه ادامه خواهد یافت.

میرزاجانی افزود: امسال مشارکت مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در برگزاری این دوره‌ها، می‌تواند نویدبخش یک همکاری و هم‌افزایی پربرکت باشد که آن را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم به پربارترشدن‌ این حرکت ارزشمند بی‌انجامد.

وی در پایان با اشاره به اینکه در دوره‌های آموزش و ارتقاء چه در بخش حضوری و چه مجازی از استادان مجرب استفاده خواهد شد گفت: قراء و دعاخوانان ممتازی که علاقه‌مند به شرکت در این دوره‌ها هستند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی قرآن یا مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و با کسب اطلاعات تکمیلی، حداکثر تا ٢٠ خردادماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

انتهای پیام/


ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.