بیانیه‌ٔ شورای هماهنگی جوانان انقلابی تهران در حمایت از دکتر قالیباف

شورای هماهنگی جوانان انقلابی تهران طی اعلامیه‌ای از دکتر قالیباف حمایت کرد

بیانیه‌ٔ شورای هماهنگی جوانان انقلابی تهران در حمایت از دکتر قالیباف
شورای هماهنگی جوانان انقلابی تهران

به گزارش ملت بیدار، شورای هماهنگی جوانان انقلابی تهران طی اعلامیه‌ای از دکتر قالیباف حمایت کرد. در متن این بیانیه آمده است:

این روزها شاهد تهاجمات ناجوانمردانه به برادر انقلابی و جهادگر دکتر محمدباقر قالیباف در فضای مجازی توسط جناح‌های سیاسی هستیم، حتماً ما نیز به برخی عملکردهای مجلس یازدهم نقد داریم، ولی نقد باید سازنده باشد نه تخریب کننده، نقد باید راه‌گشا باشد نه مانع پیشرفت. نباید فراموش کنیم که رهبر فرزانۀ انقلاب فرموده‌اند: «مطالبه‌گری شما [باید] به گونه‌ای باشد که هم در بیان صورتِ مسائل و هم در مقام ارائه راه‌حل‌ها، با دشمن مغرض، مخرج مشترک پیدا نکنید.» که در مورد تخریب‌های این روز‌ها همصدایی و همگرایی برخی از دشمنان ایران با جریان‌های داخلی محل بحث و تعجب است.

اگر عملکرد مجلس یازدهم به ریاست قالیباف را به صورت فرآیندی و نه مصداقی بررسی نماییم درمی‌یابیم که این مجلس از مجالسی که قبلاً تجربه نمودیم گام‌های موثرتر و حیاتی‌تری را برداشته است که شاهد به ثمر نشستن برخی از این اقدامات بوده‌ایم.

باید پذیرفت که سوابق و عملکرد درخشان دکتر قالیباف در فرماندهی دفاع مقدس در اوج جوانی، مدیریت‌های موفق و جهادی در عرصه‌های نظامی، انتظامی، شهری، سازندگی و دیگر عرصه‌ها نشان از عمل‌گرایی و اخلاص ایشان دارد و حضور چنین فردی در هر مسئولیتی منشاء خیر و موجب شکوفایی و پویایی بوده‌ است. 

جوانان انقلابی تهران در راستای وظیفه‌‌ی ذاتی‌ و فرمان فرماندهی‌کل‌قوا ضمن دعوت از آحاد مردم شریف ایران اسلامی به شرکت در انتخابات، اعلام حمایت خود را از برادر انقلابی و جهادگر "دکتر محمدباقر قالیباف" در انتخابات دوازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی اعلام می‌دارد.


 کُلُّکُم راعٍ وَ کُلُّکُم مَسئولٌ 

محمد رستمي 
دبیرشورای هماهنگی جوانان انقلابی تهران

/ پایان پیام