بررسی طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش ادامه دارد

رئیس کمیته دانشگاه‌های غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی مجلس با بیان اینکه بررسی «طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی» در کمیسیون آموزش ادامه دارد، گفت: تا کنون دو ماده از این طرح در کمیسیون مورد رسیدگی قرار گرفته است.

کد خبر : 24938
تاریخ انتشار : سه شنبه 3 خرداد 1401 - 7:03

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین:

به گزارش ملت بیدار:

امانقلیچ شادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با یادآوری اینکه طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۰ به کمیته دانشگاه‌های غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی کمیسیون آموزش ارائه شد، اظهار کرد: این طرح پس از تصویب کلیات بر اساس اصل ۷۱ قانون اساسی به کمیته تخصصی دانشگاه‌های غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شد و کمیته روی آن کار کرد.

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس ادامه داد: بر همین اساس پس از بررسی‌های صورت گرفته در کمیته، گزارشی به کمیسیون ارائه شد و در حضور رئیس دانشگاه آزاد و معاونان وی، نمایندگان از دیوان عدالت اداری، وزارت علوم، قوه قضاییه و مرکز پژوهش‌های مجلس گزارش کمیسیون ارائه و طرح مذکور بررسی شد.

رئیس کمیته دانشگاه‌های غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه تا کنون ۲ ماده از این طرح در کمیسیون بررسی و تصویب شده است، تصریح کرد: سایر مواد طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در جلسات بعدی کمیسیون آموزش در دستور کار قرار می‌گیرد و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

دانشگاه آزاد اسلامی – امانقلیچ شادمهر

مطالعه کنید  وزارت بهداشت در اسرع وقت مشکل کاهش ۱۸ درصدی ظرفیت پذیرش آزمون تخصصى پزشکى را رفع کند

/ پایان خبر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.