Press "Enter" to skip to content

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی: نیازی به تصویب متن توافق در مجلس نیست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: براساس ماده 7 قانون اقدام راهبردی، دولت باید گزارش رفع تحریم ها...

سازمان اطلاعات سپاه: همکاری با کلوزاپ ممنوع است

خبرمهم: سازمان اطلاعات سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد هر گونه همکاری با موسسه کلوزاپ (گرین هاوس)، ممنوع است.

نماینده مجلس متن توافق در حال رد و بدل شدن است؛ جلسه آینده وزاری خارجه ۱+۴ منتج به توافق هسته‌ای خواهد شد

خبرمهم: شهریار حیدری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: متن توافق در حال رد و...

انتفاع اقتصادی برای مجلس مهم است/ هنوز تایک توافق خوب فاصله داریم

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تأکید مجلس آن است که انتفاع اقتصادی به مردم در مذاکرات لحاظ شود و...

چرا اسامی بدهکاران بانکی زیر ۱۰۰میلیارد تومان محرمانه شد؟

شورای پول و اعتبار اخیراً مصوب کرده است که بانک مرکزی تنها مکلف به افشای اطلاعات تسهیلات بالای ۱۰۰میلیارد تومان...
{"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":600,"loop":"true","design":"design-1"}

قالیباف گفت: جنگ‌های ۳۳ روزه و ۲۲ روزه نشان دهنده این امر است و اتفاقات ماه رمضان سال گذشته تا امروز هم نشان می دهد، مجاهدت و مبارزه، تنها رمز پیروزی است.

قالیباف: تجربه دفاع مقدس و جنگ ۲۲ روزه نشان داد که مبارزه تنها رمز پیروزی است

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین؛ به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی که امروز ( چهارشنبه ۱۲ مرداد) انجام شد، گفت: در چهل سالی که درگیر بحث انقلاب، مبارزه و جهاد بوده‌ام و در کنار این تجربه با مطالعه و بازخوانی قیام امام خمینی(ره) در 15 خرداد سال 42 و آغاز نهضت پیروزی انقلاب و مرور تجربه  بزرگان انقلاب مانند رهبر معظم انقلاب اسلامی دریافته ام که نباید روحیه مبارزه را کنار بگذاریم و اگر لحظه‌ای در این باور تردید کنیم باید ذلت را بپذیریم.

رئیس دستگاه قانونگذاری کشورمان با بیان این که در دوران دفاع مقدس، در همه فراز و نشیب‌های در انقلاب اسلامی، در حوادث لبنان، فلسطین، یمن و هر کجا نگاه کنیم سنت‌های الهی قابل مشاهده است، افزود: از دهه 60 میلادی از جنگ اول اعراب و رژیم صهیونیستی تا امروز را اگر نگاه کنیم درمی‌یابیم که هرگاه امت‌های اسلامی بر باورهای قرآنی خود ایستاده‌اند مقتدرتر شده‌اند و جنگ‌های 33 روزه و 22 روزه نشان دهنده این امر است و اتفاقات ماه رمضان سال گذشته تا امروز هم نشان می دهد، مجاهدت و مبارزه، تنها رمز پیروزی است.

رییس مجلس با اشاره به ارتباطات برخی کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی و سفر اخیر بایدن افزود: هر اندازه فشار افکار عمومی بر دولت‌هایی که با رژیم صهیونیستی ارتباط دارند، بیشتر شود، این موضوع برای آنها پر هزینه تر می شود.

زیاد نخاله: امروز جریان مقاومت تأثیرگذارتر و دارای نقش برجسته‌تری است

زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین  نیز در این دیدار با بیان این که خوشحال هستم در زمانی به جمهوری اسلامی سفر می‌کنم که ایران قدرتمندتر، مقتدرتر و حضور پر رنگ‌تری در منطقه دارد، گفت: در سایه این شرایط، جریان مقاومت نیز تأثیرگذارتر و دارای نقش برجسته‌تری است.

مطالعه کنید  تولید و اشتغال مهاجرت معکوس در بیجار را رقم می‌زند

وی با بیان این که حضور مردم فلسطین در مقاومت خارج از مرزهای فلسطین تقویت خواهد شد که این امتدادی برای فعالیت‌ها مقاومت است، افزود: دستاوردهای خوبی در داخل فلسطین در راستای تقویت مقاومت به خصوص در کرانه باختری داشته‌ایم.

وی افزود: وضعیت مقاومت در غزه بسیار خوب است و نیروهای مقاومت توانسته‌اند قدرت و توانایی خود را حفظ کنند.

دبیر کل جنبش اسلامی اظهار داشت: در شرایط که شاهد هستیم برخی به سمت عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها می‌روند در مقابل نیروهای مقاومت در حال تقویت خود هستند و نقش و حضور میدانی آنها در حال پررنگ شدن است.

وی با تاکید بر این که امروز هم دشمنان و هم دوستان در حال مشخص‌تر شدن هستند و هویت‌شان روشن‌تر می‌شود که این در چارچوب تغییرات منطقه‌ای رخ داده است اظهارکرد: می‌توانم بگویم در مقطع فعلی، مقاومت قدرتمندتر و دارای هماهنگی بیشتری است و نگاه سیاسی و نظامی نیروهای مقاومت نیز قرابت بیشتری پیدا کرده است.

نخاله با تاکید بر این که ما روز به روز به یقین‌مان افزوده می‌شود که پیروزی نهایی در داخل و بیرون از مرزهای فلسطین در مقابل آمریکا و اذناب او نزدیک‌تر می‌شود، خاطرنشان کرد: امروز اسرائیل از همه طرف محاصره و صدای ضعف رژیم صهیونیستی از همیشه بلندتر است و نسبت به گذشته، توانمندی کمتری دارد و ما این مسیر را که به سمت تحقق پیروزی فلسطین است، با قدرت ادامه خواهیم داد.

لینک کوتاه خبر:

اولین نظر را شما بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + هفده =