در رسانه - ملت بیدار آنلاین

آیا بن سلمان به سرنوشت سادات دچار می شود؟

هرگونه امضای توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی توسط بن سلمان، ولیعهد و حاکم فعلی عربستان پیامدها و تبعات گسترده ای برای او به همراه خواهد داشت و ممکن است بن سلمان را با سرنوشتی مشابه انورسادات رئیس جمهوری اسبق مصر روبرو کند.

جام جهانی، نمایشگاه نفرت ملت‌ها از رژیم صهیونیستی/ آزادی فلسطین، شعار محوری در قطر

جام جهانی قطر برای صهیونیست‌ها به یک «کابوس» بدل شده است. «نفرت» کلمه‌ای است که خبرنگاران صهیونیست برای توصیف شرایط خود پس از مواجه شدن با تماشاچیانی که از سراسر دنیا برای تماشای فوتبال به قطر آمده‌اند، به کار می‌برند.

مدیرعامل تسنیم: خبرگزاری فارس پیشروترین سنگر در مقابله با عملیات روانی دشمن در فتنه ها بوده است

فارس در طول ۲۰ سال حیات با برکت خود به یکی از مهمترین و پیشروترین سنگرها در مقابله با عملیات روانی دشمنان بر ضد ملت و تمامیت و ارزشهای مردم ایران تبدیل شده و در فتنه‌های مختلف با عملکرد مجاهدانه نقش بسیار چشمگیری در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان ایفا کرده است.

موج‌سواری کومله در اغتشاشات با پترودلار‌های سعودی

وقتی صحبت از دخالت خارجی به‌ویژه مثلث آمریکا، رژیم صهیونیستی و پترودلار‌های سعودی می‌کنیم این قضیه همراه با واسطه‌گری افراد، گروه‌ها و جریاناتی صورت می‌گیرد که از ابتدای شکل‌گیری انقلاب تجربیاتی در‌خصوص مسائل تجزیه‌طلبی داشتند.

فیلم| نسخه‌های خانگی برای آلودگی هوا

دهه‌ها تحقیق نشان داده که آلاینده‌های هوا، میزان و شدت بیماری‌های قلبی و ریوی و سایر مشکلات سلامتی را افزایش می‌دهند که با برخی از راهکارها می‌توان از آن‌ها جلوگیری کرد.

سرنخ‌‌ گزارش‌های بدون‌سند «سی‌ان‌ان» به کجا می‌رسد؟/ پرونده نیکا شاکرمی و گاف‌های رسانه آمریکایی

جریان غالب رسانه‌ای غرب این روزها تمام توان خود را به کار گرفته تا از اغتشاشات در ایران درراستای منافع سیاستمداران بهره‌گیری کند و برخی رسانه‌های غربی دراین زمینه حتی خط‌مشی حرفه‌ای رسانه‌ای و اعتبار خود را نیز به میان گذاشته‌اند.

بالا