پیشتازی لیست قالیباف در انتخابات مجلس/ سهم ۳ درصدی سایر جریانات اصولگرا

طی یک نظرسنجی در شبکهٔ اجتماعی ایکس که بیش از ۱۰ هزار نفر در آن شرکت کردند، ۴۱ درصد شرکت‌کنندگان به لیست قالیباف رای دادند.

پیشتازی لیست قالیباف در انتخابات مجلس/ سهم ۳ درصدی سایر جریانات اصولگرا
نظرسنجی انتخابات مجلس دوازدهم

به گزارش ملت بیدار، چند وقتی است که تب‌وتاب انتخابات مجلس و لیست‌بندی‌ها با برگزاری همایش‌ها و وزن‌کشی سیاسی شروع شده است.

محمدباقر قالیباف چند روز پیش یک همایش با عنوان مبنا در حرم امام خمینی ره نزدیک به ۴ هزار نفر برگزار کرد و نشان داد همچنان دست بالای اجماع‌سازی در جریان اصول‌گرا را دارد.

در مقابل جریان شریان برای مقابله با همایش قالیباف یک تجمع ترتیب داد که پس از انتشار عکس‌های آن با واکنش منفی کاربران به تعداد کم شرکت‌کنندگان که حدود ۳۰ نفر بود روبرو شد.

حال در تازه‌ترین اتفاق عبدالرضا داوری فعال سیاسی در شبکهٔ اجتماعی ایکس نظرسنجی را قرار داد که از کاربران سؤال می‌کرد به کدام لیست برای انتخابات مجلس دوازدهم رأی می‌دهید.

نتایج این نظرسنجی که بیش از ۱۰ هزار شرکت‌کننده در آن رای دادند، اقبال ۴۱ درصدی لیست قالیباف را نشان می‌داد و از آن طرف تنها ۳ درصد سهم سایر جریانات اصول‌گرا بود.

حال باید دید تنور انتخابات که هر لحظه در حال داغ‌تر شدن است چه سرنوشتی را برای لیست بندی در انتخابات مجلس دوازدهم رقم خواهد زد./ پایان پیام