بازی جریان شریان با آبروی ایران

باید از نهادهای امنیتی و دستگاه‌های نظارتی خواست تا حضور فعالانه‌تری نسبت به این‌چنین فراخوان‌های که مستقیم امنیت ملی را برای رسیدن به نیت‌های سیاسی در سال منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط جریانات سیاسی داده می‌شود داشته باشند تا این‌چنین با آبروی ایران و امنیت ملی بازی نشود.

بازی جریان شریان با آبروی ایران
میتینگ سیاسی جریان شریان

به گزارش ملت بیدار، یکشنبه هفتم آبان فراخوان همایشی با عنوان "تجمع بزرگ غزه" توسط یکی از اعضای جریان شبکهٔ راهبری یاران انقلاب اسلامی موسوم به شریان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که عکس‌های این همایش پس از برگزاری که تنها با حضور ۲۵ الی ۳۰ نفر شرکت‌کننده همراه بود مورد انتقاد فعلان رسانه‌ای و سیاسی قرار گرفت.

یکی از انتقادهای که به این تجمع بود استفاده از اتفاقات غزه برای یک میتینگ انتخاباتی بود و همچنین تعداد کم شرکت‌کنندگان. فعالان رسانه‌ای و کاربران شبکه‌های اجتماعی در انتقاد از تعداد کم شرکت‌کنندگان آن را اقدامی ضدامنیت ملی دانسته که دستاویز تمسخر رسانه‌های بیگانه خواهد شد و آن را به عدم همراهی مردم ایران با موضوعات حماس و دفاع از مردم فلسطین نسبت خواهند داد.

به‌تازگی یک روزنامه‌نگار سعودی با استفاده از عکس‌های همین نشست به صفحهٔ مجازی خود در شبکهٔ ایکس نوشت: «در ایران تجمعی برای حمایت از غزه و حماس برگزار شد؛ ولی استقبالی صورت نگرفت!».

حال باید از نهادهای امنیتی و دستگاه‌های نظارتی خواست تا حضور فعالانه‌تری نسبت به این‌چنین فراخوان‌های که مستقیم امنیت ملی را برای رسیدن به نیت‌های سیاسی در سال منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط جریانات سیاسی داده می‌شود داشته باشند تا این‌چنین با آبروی ایران و امنیت ملی بازی نشود./ پایان پیام