نقشه شریان علیه محسن رضایی ناکام ماند

جریان شریان می‌خواست با ترغیب رضایی به حضور در انتخابات او را در مقابل قالیباف برای ریاست مجلس قرار دهد، تلاشی که یک سری از تحولات ازجمله نه گفتن رضایی به آنها، ‌منجر به ناکام ماندن شریان شد.

نقشه شریان علیه محسن رضایی ناکام ماند
قالیباف و محسن رضایی در همایش مبنا

به گزارش ملت بیدار، دنیای اقتصاد نوشت: نخستین همایش انتخاباتی ۴ هزارنفری مبنا با شعار «مشارکت بالا، همگرایی و کارآمدی، مجلس انقلابی» روز پنج‌شنبه با حضور و سخنرانی محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، محسن رضایی دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، غلامعلی حداد عادل و ۱۲۰تن از نمایندگان فعلی مجلس در حرم امام (ره) برگزار شد.

همایشی که برخی از اصولگرایان آن را به سبب کثرت شرکت‌کنندگان و پیام ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور به آن مهم ارزیابی می‌کنند. نکته مهم قرار گرفتن سه چهره مهم و تاثیرگذار قالیباف، حداد عادل و رضایی در کنار هم در همایش مبنا است.

این روزنامه افزوده است: در کنار این باید به حضور محسن رضایی در همایش مبنا نگاه جدی‌تری داشته باشیم. او در حالی در قاب عکس سه نفره (قالیباف، حدادعادل، رضایی) قرار گرفته است که پیش‌تر خبرها از تلاش جریان شریان برای جذب او حکایت می‌کرد. که جریان شریان می‌خواست با ترغیب رضایی به حضور در انتخابات او را در مقابل قالیباف برای ریاست مجلس قرار دهد، تلاشی که یک سری از تحولات ازجمله نه گفتن رضایی به آنها، ‌منجر به ناکام ماندن شریان شد./ پایان پیام