اعتدال با پوشش لاریجانی

احزاب و نهادهای مردمی باید به دنبال راه‌حل‌های جدید و پایدار برای مسائل جامعه باشند و به خودمحوری و روش‌های تکراری پایان دهند

اعتدال با پوشش لاریجانی

ملت بیدار آنلاین| دورهٔ هشت سالهٔ ریاست جمهوری حسن روحانی گذشته‌ای است که همچنان در حافظهٔ مردم مانده است. این دوره با بلایایی همراه بود که به مردم و مملکت آسیب زده و آنها را در برابر چالش‌های بسیاری قرار داد. اما با تمامی وعده‌هایی که آمدند و روزگاری که ساخته شد، نتوانست به خواستهٔ مردم و نیازهای آنها پاسخ دهد. 

حزب اعتدال و توسعه، طی دوره هشت ساله ریاست جمهوری حسن روحانی، ناکام بود و نارضایتی را در جامعه بوجود آورد. اما این حزب به نظر می‌رسد فراموش کرده که چرا این اتفاقات رخ داده و با همان روش‌های تکراری می‌خواهد کاری از پیش ببرد. به علاوه، خیز دوباره برای ائتلاف با علی لاریجانی نیز نشان می‌دهد که این حزب به دنبال راهکارهایی است که در گذشته نیز مورد توجه قرار گرفته بودند.

در مصاحبه‌ای با محمود واعظی، او اظهار کرده است که حزب اعتدال و توسعه به همراه دیگر احزاب فعال وارد انتخابات می‌شوند و در مورد معرفی کاندیدا و تشویق مردم برای حضور در انتخابات کار خواهند کرد. اما چگونگی ائتلاف با علی لاریجانی که خود را در جریان اعتدال تقسیم‌بندی می‌کند، هنوز مشخص نیست. 

بنابراین، معلوم نیست که حزب اعتدال و توسعه چگونه می‌تواند به اصلاح‌طلبان جذابیت بیشتری ارائه دهد. همچنین، مشخص نیست که علی لاریجانی به فرض تمایل برای ورود دوباره، می‌تواند تایید صلاحیت خود را دریافت کند و آیا میل به ائتلاف با حزب اعتدال و توسعه را دارد یا نه. 

به هر حال، این انتخابات با مسئولیت بسیار بالایی برای تمامی احزاب و نهادهای مردمی برای پاسخ به نیازها و خواسته‌های آنها همراه است. لازم است همه به دنبال راه‌حل‌های جدید و پایدار برای مسائل جامعه باشند و به خودمحوری و روش‌های تکراری پایان دهند.