تندروها و سوپرانقلابی‌ها، عصبانی از کارنامۀ قالیباف و مجلس یازدهم

ظاهراً سوپرانقلابی‌ها از کارنامۀ رئیس و نمایندگان مجلس یازدهم به‌قدری برآشفته‌اند که، برخلاف ادعاهای ولایتمداری‌شان، تعریف و تمجیدهای صریح حضرت آقا را از مجلس یازدهم، آن‌هم در سال آخر فعالیت که بسیار معنی‌دار است، برنتابیده‌اند.

تندروها و سوپرانقلابی‌ها، عصبانی از کارنامۀ قالیباف و مجلس یازدهم
احسان عسکری

ملت بیدار آنلاین| احسان عسکری - فعال سیاسی - عصر امروز، یادداشتی در برخی کانال‌های انقلابی به‌صورت پرحجم و سازمان‌یافته با این عنوان منتشر شد: «مشکل بزرگ قالیباف در انتخابات مجلس ۱۴۰۲: عملکرد ضعیف!». این متن آشکارا در مقابل بیانات صریح رهبر انقلاب و تمجیدهای ایشان از کارنامۀ مجلس انقلابی است.

ظاهراً سوپرانقلابی‌ها از کارنامۀ رئیس و نمایندگان مجلس یازدهم به‌قدری برآشفته‌اند که، برخلاف ادعاهای ولایتمداری‌شان، تعریف و تمجیدهای صریح حضرت آقا را از مجلس یازدهم، آن‌هم در سال آخر فعالیت که بسیار معنی‌دار است، برنتابیده‌اند. ایشان در دیدار اخیر نمایندگان مجلس فرمودند:

۱- «من از اوّل تشکیل این مجلس، اعتقاد خودم و علاقۀ خودم به این مجلس را که از روی اطّلاع بود، عرض کردم. گفتم مجلس مجلسِ انقلابی است. الان هم من بعد از سه سال همین را تکرار می‌کنم. این مجلس بحمدالله مجلسی است انقلابی، باسواد، جوان، پُرتحرّک، پُرکار».

۲- «مجلس یازدهم مشکلات کشور را شناخته؛ مهم این است. مشکلات کشور شناخته شده و براساس شناخت مشکلات، قانون گذاشته شده».

۳- «قانون‌هایی که تصویب شده یا الآن در مجرای تصویب قرار دارد، این‌ها همه حاکی از آشنایی با مشکلات کشور است. وقتی مشکلات را انسان دانست، قانون را برطبق مشکل وضع می‌کند. هدف این قوانین، مبارزه با فساد بوده، رفع تبعیض بوده، رفع انحصار بوده، بهبود فضای کسب‌و‌کار بوده و بقیّۀ مسائل اقتصادی دیگر».

۴- «برخی از این قوانینی که شما تصویب کرده‌اید، قوانین راهبردی است؛ یعنی قوانین موضعی و مقطعی نیست. یک قوانین راهبردی است برای کشورُ که واقعاً جای احترام و تمجید داردُ چه در زمینه‌های اقتصادی، چه در زمینه‌های غیراقتصادی».