تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 اسفند 1401 ساعت 14:02
کد خبر: 174588
T T

برچسب‌ها

عضو شورای شهر تهران:

وضعیت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بحرانی است

چهارشنبه 17 اسفند 1401 ساعت 14:02
کد خبر: 174588

یک سال و نیم از مدیریت جدید شهری گذشته است و هنوز میدان تره باری در شهر اضافه نشده است

ملت بیدار آنلاین| مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در جریان یکصد و سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و بررسی بودجه سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران، اظهار داشت: بودجه وضعیت نابسامانی دارد و موضوعاتی که در شرکت ها و سازمان ها داشتیم اعمال نشده است .

برخی شرکت ها زیان ده هستند و با این وضعیت، هزینه شرکتها و سازمان ها روز به روز اضافه می شود و به مرور برخی شرکت ها که زیان ده نیستند، نیز زیان ده می شوند.

وی با طرح این پرسش که چرا باید درآمدهای شهرداری را به شرکت های زیان ده بدهیم، افزود: پیشنهاد می کنم گروهی در شورا و شهرداری وضعیت شرکت ها را بررسی تا به مدل مالی دست یابیم که مشکلات شرکت ها مرتفع شود .

شرکت هایی که زیان ده هستند اما می توانند سود ده باشند، با اصلاح روش، به سود دهی برسند. آیا با وضعیت کنونی ما بیش از چهل شرکت نیاز است؟ برخی شرکت هایی که زیان ده هستند، با سایر شرکت ها ادغام شوند تا هم مشکلات آنها رفع و‌هم تعداد شرکت ها کم شود.

از وضعیت سازمان میادین در پایتخت نگرانیم

نارضایتی خرید از سازمان میادین در بین مردم رو به افزایش است، مدتی است از میادین خرید نمی‌کنیم و به عنوان نمایندگان مردم از این سازمان گلایه مندیم. وضعیت میادین نا به سامان است و نگران هستیم. یک سال و نیم از مدیریت جدید شهری گذشته است و هنوز میدان تره باری در شهر اضافه نشده است. /انتهای پیام

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x