دروغ بزرگ مهاجرت پسر قالیباف/ فرزندان قالیباف ساکن تهران هستند

شورای شهر و شهردار اصلاح‌طلب که از مخالفان قالیباف بودند همه عملکرد ۱۲ سال شهرداری تهران را شخم زدند؛ اما در این نهادی که زمینه فساد در آن گسترده است، نتوانستند حتی یک برگه فساد از خود آقای قالیباف یا استفاده فرزندان او از موقعیت شهردار پیدا کنند. آیا همین نشان بزرگ سلامت مالی قالیباف و خانواده‌اش نیست؟

دروغ بزرگ مهاجرت پسر قالیباف/ فرزندان قالیباف ساکن تهران هستند

 به گزارش ملت بیدار؛ اخیراً با نزدیک‌شدن انتخابات ریاست‌جمهوری روزانه مطالب دروغ بسیاری به دکتر قالیباف نسبت داده می‌شود که آخرین مورد آن اقامت اسحاق قالیباف فرزند محمدباقر قالیباف در کانادا است، دراین‌خصوص ذکر نکات زیر الزامی است: 
۱- اقامت اسحاق قالیباف در کانادا دروغ محض بوده و او حتی یکبار هم به کانادا سفر هم نکرده است. فرزندان قالیباف اقامت هیچ کشور دیگری را نیز ندارند و ساکن تهران هستند.

۲- اسحاق سال ۱۳۹۶ یعنی دو سال قبل از ورود پدرش به مجلس درخواست ویزا باانگیزه تحصیل از کانادا می‌کند که این درخواست در همان مراحل اولیه توسط دولت کانادا مورد تأیید قرار نمی‌گیرد.

۳- اینکه گفته شود چرا قالیباف مانع درخواست ویزا باانگیزه تحصیل فرزند خود نشد باید گفت فرزندان قالیباف مستقل و دارای خانواده هستند، و خودشان برای زندگی خودشان تصمیم می‌گیرند. حتی اگر اقدام فرزندان خلاف قانون بود یا خدای‌نکرده شائبه فساد در آن بود، نمی‌توان توقع داشت که پدر سلیقه خود را بر فرزندان تحمیل کند؛ اما اکنون چرا باید توقع کنیم که پدر در تصمیمات عادی که اختلاف سلیقه دارد، غیر از ابراز مخالفت، سلیقه خود را بر فرزندی که زندگی مستقل دارد، تحمیل کند. اینکه فرزند قالیباف در سن حدوداً ۴۰ سالگی درخواست ویزا باانگیزه تحصیل یک کشور دیگر می‌کند را نمی‌توان پای پدر و رضایت او از این کار نوشت. از سوی دیگر حتی اگر فسادی هم رخ‌داده بود، باز نمی‌شد پدر را به‌خاطر گناه فرزند مستقل محاکمه کرد حال‌آنکه نه‌تنها هیچ تخلف یا فسادی رخ نداده؛ بلکه ادعای تخلف یا فساد هم مطرح نشده است.

۴- آنچه مهم است آن است که آیا فرزندان از موقعیت پدر سوءاستفاده کرده‌اند یا خیر؟ روشن است که پاسخ منفی است. شورای شهر و شهردار اصلاح‌طلب که از مخالفان قالیباف بودند همه عملکرد ۱۲ سال شهرداری تهران را شخم زدند؛ اما در این نهادی که زمینه فساد در آن گسترده است، نتوانستند حتی یک برگه فساد از خود آقای قالیباف یا استفاده فرزندان او از موقعیت شهردار پیدا کنند. آیا همین نشان بزرگ سلامت مالی قالیباف و خانواده‌اش نیست؟

اما مردم عزیز باید توجه داشته باشند که چرا پرونده‌ای که مربوط به سال ۹۶ است دوباره آن‌هم یکبار در نزدیکی انتخابات اسفند ۱۴۰۲ و بار دیگر در آستانه انتخابات تیر ۱۴۰۳ مطرح می‌شود؟ حضور قالیباف در انتخابات منافع چه کسانی را به خطر انداخته است که برای ممانعت از حضورش از هیچ اقدامی صرف‌نظر نمی‌کنند؟/ پایان پیام