نماینده مجلس: مجری باید به افرادی که خارج‌ازموضوع صحبت می‌کردند، تذکر می‌داد

انتقاد نماینده مجلس به صداوسیما در برگزاری مناظره اول

نماینده مجلس: مجری باید به افرادی که خارج‌ازموضوع صحبت می‌کردند، تذکر می‌داد
مهرداد بائوج لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی

به گزارش ملت بیدار، مهرداد بائوج لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: از ابتکار و زحمات سازمان صداوسیما در برگزاری مناظرات تشکر می‌کنم؛ اما مناظره باید یک سؤال مشخص داشته باشد و همهٔ نامزدها به پاسخ همان سؤال بپردازند. در اولین مناظره جواب تخصصی به سؤالات داده نمی‌شد و هرکس صحبت خودش را می‌کرد و البته همه بسیار بااحتیاط صحبت کردند.

وی ادامه داد: مجری برنامه باید به افرادی که خارج‌ازموضوع صحبت می‌کردند تذکر می‌داد، امیدوارم در مناظرات بعدی این مهم در نظر گرفته شود.

نماینده مردم گیلان دررابطه‌با ادعای یکی از نامزدها پیرامون اجرایی نبودن برنامه توسعه هفتم تصریح کرد: قوانین و برنامه‌ها به‌گونه‌ای نیست که هرکسی بیاید و یک برنامه را کنار گذاشته و بخواهد برنامه جدید خودش را بنویسد! ولی وحی منزل هم نیست، اگر نیاز به اصلاح باشد در حین اجرا می‌تواند لایحه اصلاحی ارائه دهد و در مجلس اصلاح شود. لاهوتی ادامه داد: کلیات این برنامه خوب است، این که بخواهند کل قانون هفتم توسعه را زیر سؤال ببرند درست نیست؛ مسیر پنج سال آینده کشور ریل‌گذاری شده و ما در قوه مقننه نیز به آن اصرار خواهیم داشت./ پایان پیام