پاسخ دستیار قالیباف به رائفی‌پور؛ این فرقه سازی را با دوستان چند حساب می‌کنید؟

محمدسعید احدیان: یک‌بار توضیح دهید این هزینه‌های مصاف و عوامل شما از کجا تامین می‌شود؟ هزینه کارگروه‌ها و گردان‌ها را چه کسی می‌دهد؟ چه‌کسی تامین مالی می‌کند؟ آیا تامین‌کننده در ماه‌های اخیر تغییر کرده؟ پروژه تعریف شده ۴۰ روز تا انتخابات چیست؟ چه‌کسی به اعضای گروهان سایبری شما لقب سربازان امام زمان(عج) داده و آنها را مسئول تخریب مخالفانتان کرده؟!

پاسخ دستیار قالیباف به رائفی‌پور؛ این فرقه سازی را با دوستان چند حساب می‌کنید؟
محمدسعید احدیان

به گزارش ملت بیدار، محمدسعید احدیان، دستیار سیاسی و رسانه‌ای محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در شبکهٔ اجتماعی ایکس در پاسخ به رائفی‌پور نوشت: می‌خواهید تمامی پرداخت‌ها و فاکتورهای موجود روابط‌عمومی مجلس را تا روز انتخابات برای تهییج طرفدارانتان منتشر کنید؟ مگر بر کسی پوشیده است که روابط‌عمومی مجلس برای انتشار گزارش عملکرد مجلس، کمیسیون‌ها و نمایندگان هزینه می‌کند؟

کسی که فقط چند روز کار اداری کرده باشد با این اسناد آشناست و رسمی‌بودن این اسناد هم نشان می‌دهد که هیچ موضوع پنهانی در آن نیست. مگر پرداخت رسمی در سربرگ مجلس که چند مجموعه بر نحوه هزینه‌کرد آن نظارت می‌کنند محل اشکال است؟! مجلس بودجه سالانه دارد و شما می‌توانید تمامی مخارج را در چهار سال گذشته از دوستانتان که سفارش کار داده‌اند بگیرید و منتشر کنید. واقعا اینقدر انتخابات برای شما منافع دارد که به تهمت رو آوردید؟! هزینه‌های مرتبط و مشابه، ذیل روابط‌عمومی تمام دستگاه‌ها وجود دارد و نهادهای ناظر بر جزئیات آن اشراف دارند.

شما که روی مسائل مالی حساس هستید، بعد از این همه سال از منابع مالی مصاف و گروهان سایبری اطلاع دهید. آیا این منابع از محل همین پروژه‌ها تامین می‌شود؟ شما پیشقدم شوید تا همه مطلع شوند چگونه در یک فضای پشت‌پرده برای خودتان سرباز و لشگر و فرمانده درست کرده‌اید و به هرکه بخواهید حمله می‌کنید. یک‌بار توضیح دهید این هزینه‌های مصاف و عوامل شما از کجا تامین می‌شود؟ هزینه کارگروه‌ها و گردان‌ها را چه کسی می‌دهد؟ چه‌کسی تامین مالی می‌کند؟ آیا تامین‌کننده در ماه‌های اخیر تغییر کرده؟

پروژه تعریف شده ۴۰ روز تا انتخابات چیست؟ چه‌کسی به اعضای گروهان سایبری شما لقب سربازان امام زمان(عج) داده و آنها را مسئول تخریب مخالفانتان کرده؟!

این فرقه سازی را با دوستان چند حساب می‌کنید؟
شما و برخی از دوستان قصد دارید در روزهایی که مجلس در سه شیفت کاری مشغول بررسی لایحه بودجه و اصلاحات برنامه هفتم است، مجلس را درگیر حاشیه کنید اما مجلس انقلابی به توصیه رهبر معظم انقلاب عمل می‌کند و درسال آخر به کارهای مهمش باقوت ادامه می‌دهد./ پایان پیام