رسایی حتی نمی‌داند دیوان محاسبات ذیل مجلس است!

رسایی در توییتی جدید، مسیر اشتباه و سوتی قبلی خود را ادامه داده. او نشان داده بود با وجود چندین سال نماینده بودن، نمی‌داند حضور معاون پارلمانی یک سازمان در صحن وقتی امکان دارد که موضوعی از آن سازمان در دستور کار صحن باشد.

رسایی حتی نمی‌داند دیوان محاسبات ذیل مجلس است!
توییت حمید رسایی

کانال نواصولگرا نوشت: حمید رسایی در توییتی جدید، مسیر اشتباه و سوتی قبلی خود را ادامه داده. او نشان داده بود با وجود چندین سال نماینده بودن، نمی‌داند حضور معاون پارلمانی یک سازمان در صحن وقتی امکان دارد که موضوعی از آن سازمان در دستور کار صحن باشد. اما حالا مدعی شده که شخصی نامشخص به او گفته در برنامه هفتم بندی درباره دیوان وجود نداشته و او الان مچ گرفته که مگر در سه‌وماه‌ونیم گذشته فقط برنامه در دستور کار بوده؟ 

متن نواصولگرا توضیح داده بود که اتفاقا در همین مدت زمانی مورد ادعای رسایی، بندی درباره دیوان وجود نداشته و لذا حضور معاون پارلمانی مربوطه اساسا امکان‌پذیر نبوده است. پس رسایی باید از آن کسی که او را جلو انداخته، گلایه کند که چرا اطلاعات دقیق و درست به او نداده و او را فدای سیاسی‌بازی‌ها می‌کند. 

نکته دیگر اینکه بنظر می‌رسد رسایی علاوه بر عدم اطلاع از آیین‌نامه داخلی، حتی نمی‌داند دیوان محاسبات یک سازمان ذیل قوه مقننه است. لذا منطق حکم می کند که  نصب معاون در آن با هماهنگی با هیئت رئیسه مجلس باشد./ پایان پیام