استاندار تهران: گره‌گشایی از مشکلات مردم اولویت مسئولان باشد

علیرضا فخاری: مهم ترین مسئله رضایت خداوند در برگزاری انتخابات و تلاش برای حضور و مشارکت مردم در انتخابات است.

استاندار تهران: گره‌گشایی از مشکلات مردم اولویت مسئولان باشد
علیرضا فخاری

به گزارش ملت بیدار؛ علیرضا فخاری در جلسه ستاد انتخابات استان تهران در گفت‌و‌گو با این رسانه با اشاره به لزوم مشارکت در انتخابات اظهارداشت: دستگاه ها به منظور اطلاع‌رسانی،امیدآفرینی و ایجاد شرایط مشارکت مردم درانتخابات فعال شوند.

وی ادامه داد: بامسئولین روابط عمومی و دست اندرکاران خوش فکروکسانی که می‌توانند ایده‌پردازی کنند،جلسه گذاشته شود و راهکارها برای حداکثرسازی حضور بررسی وشناسایی شود.   استاندارتهران با تاکید بر لزوم مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید کرد: باید هوشیار باشید تاعده‌ای از فرصت برگزاری انتخابات سواستفاده نکنند و در این مدت ساخت و ساز غیرمجازی انجام نشود.

استاندار تهران سپس با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس گفت:دفاع مقدس، مقدس‌ترین حرکتی است که به عنوان نماد برای جمهوری اسلامی در طول تاریخ ماندگار می باشد و صرفا یک جنگ نبود بلکه هر آنچه در وجود داشتیم، را ارائه کردیم.

وی عنوان کرد: از جمله آموزه های هشت سال دفاع مقدس این بود که ارزش هایی چون شرافت، ایمان، شجاعت، از خودگذشتگی،تدبیرو ایثار را یاد گرفتیم.
استاندار تهران درمورد برگزاری انتخابات خاطرنشان کرد: مهم ترین مسئله رضایت خداوند در برگزاری انتخابات و تلاش برای حضور و مشارکت مردم در انتخابات است.
فخاری عنوان کرد:برگزاری انتخابات سالم، امانتی در دست ما می باشد و هر عنصر بازدارنده‌ای که می‌تواند سطح مشارکت مردم کاهش دهد را از سر راه بردارید و به میان مردم بروید و مشکلات مردم از نزدیک ببینید و گره گشایی کنید./

پایان پیام