بایگانی‌های گزارش | پایگاه خبری تحلیلی ملت بیدار آنلاین

بازار ارز با دستورالعمل جدید بانک مرکزی به ثبات می رسد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجوز خرید توافقی ارز صادرکنندگان توسط صرافی‌ها در کنترل نرخ ارز تاثیر خواهد داشت زیرا تلاطم بازار و نوسانات قیمتی با دستور برطرف نشده و نمی‌شود، این حرکت جدید بانک مرکزی قطعا به ثبات بازار می‌انجامد.

انتقاد تند نشریه سپاه از میرحسین موسوی

نشریه وابسته به معاونت سیاسی سپاه با یادآوری وقایع سال ۸۸ نوشت: بهترین عنوان برای آنچه در خردادماه سال ۸۸ رقم خورد، «کودتای رنگین» است که توسط بیگانگان طرح‌ریزی و توسط ایادی فریب‌خورده آنان در کشور اجرایی شد.

“گروسی” و بی‌اعتباری دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل

سفر مدیرکل آژانس به اسراییل و صدور قطعنامه درباره ایران در شورای حکام با محوریت سه کشور اروپایی دو اقدام هماهنگ میان آمریکا، سه کشور اروپایی و آژانس بود که در بن بست مذاکرات وین، علیه ایران و برای تحت فشار قرار دادن تهران انجام شد، اقداماتی که بیش از هر چیز بی‌طرفی آژانس را زیر سوال بود و به نوعی “دم خروس” سیاسی‌کاری و بی‌اعتبار بودن دعاوی دیده‌بان هسته‌ای بین‌المللی را نشان داد.

آقای میثاقی آنتن را رها کن!

فصل فوتبال ایران دو هفته است که به پایان رسیده، اما شبکه سه با ادامه تولید برنامه «فوتبال برتر» همچنان اصرار بر حفظ محمد حسین میثاقی روی آنتن دارد.

شوک ارزی به بازار مسکن

دلار در طول دوره اخیر جهش قیمت مسکن همواره یکی از اصلی‌‌ترین بازیگردانان جهش و عامل بالابرنده سطح قیمت‌ها در این بازار بوده است.

جنگ جهانی سوم آغاز شد

پاپ گفت: ممکن است در این لحظه یکی به من بگوید، شما طرفدار پوتین هستید! نه نیستم. گفتن چنین چیزی ساده‌انگارانه و اشتباه خواهد بود. من صرفاً مخالف تبدیل یک موقعیت پیچیده به تمایز بین افراد خوب و بد، بدون در نظر گرفتن ریشه‌ها و منافع شخصی هستم که بسیار پیچیده هستند.