سردار سلامی به قالیباف پیام داد

سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی انتخاب قالیباف را به سمت "رئیس مجلس شورای اسلامی" تبریک گفت.

سردار سلامی به قالیباف پیام داد
سرلشکر سلامی

به گزارش ملت بیدار، متن پیام سرلشکر سلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم؛

 انتخاب جنابعالی با رای نمایندگان محترم ملت شریف ایران به سمت " رئیس مجلس شورای اسلامی " را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

خدای بزرگ را شاکریم مجلس دوازدهم در شرایطی برای ملت و مملکت اسلامی نقش آفرینی می‌کند که جمهوری اسلامی ایران پس از اقدام تاریخی نیروهای مسلح مقتدر کشور در  "عملیات وعده صادق " و سپس ابراز عشق ، ارادت و وفاداری شکوهمند آحاد مختلف مردم قدرشناس و قدردان به خادم الرضا علیه السلام شهید جمهور " آیت الله دکتر رئیسی " و شهدای همراه در نقطه‌ای باشکوه از عزت و اقتدار بین المللی ایستاده است و تلاش و مجاهدت خالصانه در این مقطع خطیر می‌تواند با امید افزایی و انگیزه  مضاعف ، تمرکز به منافع و مصالح ملی ، پاسخ به نیازهای تقنینی و نظارت هوشمندانه و کارآمد بر اجرای قوانین و نیز همدلی و هم افزایی با سایر قوا ، نویدبخش آینده ای پرفروغ برای ایران و ایرانی باشد.

بی شک پیشینه جهادی آن برادر عالی قدر به ویژه تجارب ارزشمند مدیریتی در این جایگاه حساس همراه با انگیزه و اراده صادقانه و مسئولانه سایر منتخبان ملت تحت تدابیر و رهنمودهای حکیمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و تاکید ایشان بر اینکه " مجلس باید آرامش بخش و امیدآفرین و برانگیزاننده همت‌ها و دعوت کننده به همدلی و برادری در محیط کشور باشد"، پشتوانه ای قوی و امیدوار کننده‌ است که می‌تواند این مجلس را در سرانجام دوره خود مفتخر به جلب رضایت امام و امت سازد.

موفقیت و سربلندی جنابعالی در این سنگر سترگ و مقدس ظل  توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج ) و تبعیت از منویات و هدایت‌های نورانی نایب برحق ایشان مقام معظم رهبری  حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای را از درگاه خدای قادر متعال مسئلت می‌جویم.

 سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

/ پایان پیام