نماینده مجلس: با تخریب مجلس یازدهم می‌خواهند خود را برجسته کنند

نماینده مجلس گفت: برخی می خواهند مجلس را مقصر مشکلات اقتصادی نشان دهند در حالیکه مجلس خود منتقد این وضعیت بوده است.

نماینده مجلس: با تخریب مجلس یازدهم می‌خواهند خود را برجسته کنند
شهریار حیدری - نماینده مجلس شورای اسلامی

فردا نوشت: هر چه به انتخابات مجلس نزدیک تر می شویم، انتقادها به عملکرد مجلس کنونی بیشتر می شود اما سئوال اصلی آن است که چقدر از این انتقادها منصفانه و چقدر متأثر از فضای انتخابات است؟

شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار فردا درباره پشت پرده تلاش برای تخریب مجلس گفت: عملکرد مجلس یازدهم بارها مورد تأیید مقام معظم رهبری قرار گرفت چراکه همواره در چارچوب نظام و ارزشهای انقلاب اسلامی حرکت کرد. طبیعی است که مخالفان نظام و کشور در مقام تخریب این مجلس برآیند.

وی افزود: در حوزه داخلی نیز امروز جریانات مختلف سیاسی در انتخابات مجلس ثبت نام کردند و حضور دارند، آنها می خواهند با نقد و تخریب عملکرد مجلس یازدهم خود را برجسته کنند. هیچ دوره ای از مجلس شورای اسلامی 100 درصد کامل و بدون نقص نبوده و نخواهد بود اما در نقد مجلس رعایت انصاف را باید داشت.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عملکرد دوره یازدهم مجلس را مثبت و خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: بسیاری از نقدها و تخریب هایی که امروز درباره مجلس یازدهم مطرح می شود مغرضانه است. به عبارت دیگر از روی غرض ورزی عملکرد مجلس فعلی را زیر سئوال می برند.

حیدری با بیان اینکه مجلس دخالتی در گرانی‌ها و تورم نداشت، ادامه داد: دیوار مجلس کوتاه تر از دیوار دولت است و برخی می خواهند مجلس را مقصر مشکلات اقتصادی نشان دهند در حالیکه مجلس خود منتقد این وضعیت بوده است./ پایان پیام