رسایی و بی‌اطلاعی‌های همیشگی

رسایی در ویدیویی که در کانال شخصی‌اش منتشر کرده به صداوسیما حمله کرده که چرا به قالیباف که یکی از کاندیداهای انتخابات آینده است «رپرتاژ تبلیغاتی» داده‌اید؟

رسایی و بی‌اطلاعی‌های همیشگی
حمید رسایی

کانال نواصولگرا نوشت: رسایی در ویدیویی که در کانال شخصی‌اش منتشر کرده به صداوسیما حمله کرده که چرا به قالیباف که یکی از کاندیداهای انتخابات آینده است «رپرتاژ تبلیغاتی» داده‌اید؟ رسایی که خود نامزد انتخابات آینده است تصور کرده که همه مثل خودش نگاه انتخاباتی و سیاسی به موضوعات دارند. و انگار نمی‌داند که این ایام مربوط به روز مجلس است و طبیعتا رئیس آن دستگاه موظف است که به اقشار مختلف مردم گزارش عملکرد بدهد. در این برنامه هم، رئیس مجلس دعوت گروهی از دانشجویان را برای پاسخگویی پذیرفته و به سوالات آنان پاسخ داده است. 

حال سوال اینجاست که ایراد چنین پاسخگویی چیست؟ چون انتخابات مجلس در پیش است، نمایندگان نباید پاسخگوی سوال کسی باشند؟ مثلا آن نماینده‌ای که برای پاسخ به سوالات پیرامون صندوق‌های بازنشستگی به برنامه زنده رفته، نباید برود؟ با این منطق احتمالا آقای رئیسی نیز از آغاز ۱۴۰۴ که چند ماه به انتخابات مانده نباید هیچ کار اجرایی انجام دهد، پروژه افتتاح کند یا گزارشی به مردم ارائه نماید. شاید با این منطق، آقای بذرپاش که با قدرت در عرصه انتخابات فعال است و اتفاقا همین آقای رسایی را مسئول تیم انتخاباتی خود گذاشته هم نباید در صداوسیما دیده شود. 

به آقای رسایی توصیه می‌کنیم قبل از عصبانی شدن و فیلم گرفتن در اتومبیل با یکی دو نفر مشورت کند. اینطور بی‌اطلاعی از موضوعات مربوط به مجلس و انتخاباتی دیدن همه چیز برای خود رسایی که قبلا اثبات کرده از مجلس چیز خاصی نمی‌داند نه ولی برای تیم آقای بذرپاش و رفقا بد است./ پایان پیام