نماینده تهران در مجلس: برخی افراد به دنبال تخریب نمایندگان و شهردار تهران هستند

نماینده تهران در واکنش به توییت یک روزنامه‌نگار درباره تأیید یک مؤسسه خیریه از سوی وزارت کشور، گفت: این خیریه از زمان مجلس هشتم تأسیس شده است، اما برخی افراد با انتشار محتویات رسانه‌ای مثل توییت یا مواردی مثل آن به دنبال تخریب چهره برخی از نمایندگان و همچنین شهردار تهران هستند.

نماینده تهران در مجلس: برخی افراد به دنبال تخریب نمایندگان و شهردار تهران هستند
زهره الهیان، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی

به گزارش ملت بیدار، اخیراً یکی از روزنامه‌نگاران با انتشار متنی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر (X) از تأیید مؤسسه خیریه‌ای متعلق به «زهره الهیان» و «مالک شریعتی نیاسر» نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه «علیرضا زاکانی» شهردار تهران، «پرویز سروری» عضو شورای شهر و همچنین «حسین فدایی» از اعضای بیت مقام معظم رهبری توسط وزارت کشور خبر داده بود. او در این توییت وزارت کشور را به رویکردی گزینشی در قبال مؤسسات خیریه‌ای متهم کرده بود.

زهره الهیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با صبح مجلس در واکنش به این توییت اظهار کرد: این مؤسسه خیریه از سال‌ها قبل و در زمان مجلس هشتم تأسیس شده و ربطی به حال حاضر ندارد.

این نماینده خاطرنشان کرد: این قبیل افراد با انتشار محتویات رسانه‌ای مثل توییت یا مواردی مثل آن به دنبال تخریب چهره برخی از نمایندگان و شهردار تهران هستند. متأسفانه این افراد آن‌قدر احمق هستند که نمی‌دانند تأسیس خیریه و کمک‌های انسان‌دوستانه یک نقطه مثبت برای ما و یا هر فرد دیگری محسوب می‌شود.

وی تأکید کرد: این افراد با دست خودشان تبلیغ ما را می‌کنند و به همین خاطر نیاز نمی‌بینم که در این باره اظهارنظر خاصی داشته باشم. در حال حاضر فعالیت این مؤسسه حول محور حمایت از اقشار بی‌بضاعت و همچنین خانواده‌های آسیب‌دیده قرار دارد که توسط برخی خیرین پیگیری و حمایت می‌شود./

پایان پیام