سخنرانی‌های لاریجانی، نطق‌های انتخاباتی است

علی لاریجانی در ماههای اخیر با هدف نقش‌آفرینی انتخاباتی مانورهای رسانه‌ای متعددی را صورت داده است.

سخنرانی‌های لاریجانی، نطق‌های انتخاباتی است
علی لاریجانی

به گزارش ملت بیدار آنلاین، علی لاریجانی در ماههای اخیر با هدف نقش‌آفرینی انتخاباتی مانورهای رسانه‌ای متعددی را صورت داده است. همین موضوع موجب شده روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی به بررسی راهبرد و انگیزه‌های انتخاباتی وی بپردازد.

این روزنامه اصلاح‌طلب نوشته: پنج مشاور و چهره نزدیک به علی لاریجانی‌(علی مطهری، محمد‌رضا باهنر و منصور حقیقت‌پور، بهروز نعمتی و جعفرزاده ایمن‌آبادی) به توصیه او در پیش‌ثبت‌نام انتخابات مجلس شرکت کرده‌اند.

علی لاریجانی ترجیح خواهد داد به جای ورود مستقیم به انتخابات دست به تهیه لیست انتخاباتی از چهره‌های نزدیک به خود بزند و لیستی با حمایت خود راهی مجلس شورای اسلامی کند.

دنیای اقتصاد پیش از آغاز پیش‌ثبت‌نام‌ها از افزایش رفت‌وآمدها به دفترلاریجانی برای حمایت او از برخی نامزدهای انتخاباتی خبر داده و پیش‌بینی کرده بود که علی لاریجانی اقدام به ارائه لیست انتخاباتی در تهران و شهرستان‌ها کند.

در کنش انتخاباتی دوم از سوی علی لاریجانی او نطق‌ها و سخنانی را که می‌توان آنها را به نوعی نطق‌های انتخاباتی برای برهم زدن برنامه خالص‌سازان تعبیر کرد، آغاز کرده است. او هفته گذشته در جمع گروهی از جوانان، با اشاره به تلاش عده‌ای برای خالص‌سازی گفت: از اول انقلاب عده‌ای خالص‌ساز می‌گفتند فقط ما انقلابی هستیم و دنبال حذف دیگران بودند./

پایان پیام