دست و پا زدن رائفی‌پور میان ادعاهای بی سند و حمله به شورای نگهبان

متاسفانه آقای رائفی‌پور و تیم همراه او به جای پاسخگویی درباره ادعاهای بی‌سند و حملات دشمن شادکن به شورای نگهبان، از همگان مطالبه دارند و خود را پاسخگوی هیچ کسی نمی‌دانند. امید اینکه دادستانی با ورود خود، یا سند این ادعاها را دریافت کند و آن نماینده را به اشد مجازات برساند یا این مدعیان را به مجازات معقول برساند.

دست و پا زدن رائفی‌پور میان ادعاهای بی سند و حمله به شورای نگهبان
رائفی پور

نواصولگرا نوشت: رائفی‌پور در ده روز گذشته چند ادعای شبهه‌انگیز را بدون سند مطرح کرده است. او بدون آنکه شاهدی بیاورد، در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرده، نماینده‌ای را می‌شناسد که ۱۴۰ سکه دریافت کرده اما در دور جدید تایید صلاحیت شده است.

سوال اول این است که چرا سندی برای این ادعا ارائه نشده و نمی‌شود تا آن شخص در هئیت نظارت بر نمایندگان و سپس قوه قضاییه محکوم شود و امکان حضور دوباره حتی در همین مجلس را نداشته باشد؟ چرا آقای رائفی‌پور به وظیفه شرعی و قانونی خود در موضوع فساد یک نماینده مجلس عمل نکرده و هنوز هم عمل نمی‌کند؟

سوال دوم این است که چگونه او از چنین موضوع مهمی مطلع است اما دستگاه‌های نظارتی و مهمتر از آن شورای نگهبان، بی‌اطلاع هستند؟ مگر او به چه کسی یا کسانی متصل است که چنین ادعاهایی را انجام می‌دهد اما نه سندی برایش منتشر می‌کند و نه سوالی از او برای تشویش افکار عمومی انجام می‌شود؟

سوال سوم این است که چرا او همگام با ضدانقلاب و اصلاح‌طلبان تندرو، شورای نگهبان را تخریب می‌کند و مانند این جماعت دشمن، به موضوع تایید و رد صلاحیت‌ها حمله می‌کند؟ طبیعتا اگر سندی برای ادعایش دارد، باید در همان زمان اطلاع، به شورای نگهبان و دستگاه‌های نظارتی می‌داده نه اینکه در تلویزیون بگوید تا وجهه ارکان نظام تخریب شود.

سوال چهارم این است که آیا رائفی‌پور و تیم او در مسیر همان عدالتخواهانی در حرکت هستند که ارکان نظارتی و قضایی نظام را قبول ندارند و معتقد به افشاگری بدون سند در فضای مجازی هستند؟ که اگر خیر، پس چرا این رفتارهای آنان را تکرار می کنند؟

خلاصه اینکه متاسفانه آقای رائفی‌پور و تیم همراه او به جای پاسخگویی درباره ادعاهای بی‌سند و حملات دشمن شادکن به شورای نگهبان، از همگان مطالبه دارند و خود را پاسخگوی هیچ کسی نمی‌دانند. امید اینکه دادستانی با ورود خود، یا سند این ادعاها را دریافت کند و آن نماینده را به اشد مجازات برساند یا این مدعیان را به مجازات معقول برساند./ پایان پیام