سیاست - ملت بیدار آنلاین

توضیحات ویس کرمی در خصوص دو نوبته شدن جلسات مجلس در آستانه روز دانشجو

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی دلیل اصلی دو نوبته شدن جلسات این هفته مجلس که همزمان با ۱۶ آذر روز دانشجو است را تراکم برنامه‌ها و طرح‌های در دستور کار مجلس از جمله برنامه هفتم توسعه و بودجه سال ۱۴۰۲دانست و گفت: این موضوعات باعث می‌شود که زمان بسیاری برای این دو برنامه بگذاریم.

الهیان: نتیجه اقدامات برخی سلبیریتی‌ها مستقیماً به جان و مال مردم آسیب زد/ لزوم برخورد با هنجارشکنان در دانشگاه‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به انتشار اخبار نادرست از سوی برخی از سلبریتی‌ها گفت: نتیجه این اقدامات و این تهییج‌ها مستقیماً آسیب به جان و مال مردم بوده و نباید دستگاه قضا به راحتی از خطای جدی این افراد موثر بگذرد و باید این اقدامات آنها مورد رسیدگی قرار گیرد.

دانشگاه بهترین مکان برای تضارب اندیشه‌هاست

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: باید این امکان را فراهم کنیم تا در بستر کرسی های آزاداندیشی نظرات و تفکرات مختلف که بعضا با یکدیگر در تضاد هستند در محیط دانشگاهی شنیده شود و خروجی این تضارب اندیشه ها گزینش بهترین تفکر باشد.

تامین اعتبار ۵۹ میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه آبرسانی به گرمسار

ایسنا/سمنان نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ضرورت تسریع در اجرای طرح آبرسانی به گرمسار و تامین آب شرب مردم این منطقه حمایت‌های لازم در راستای تآمین منابع مالی از محل اعتبارات تملک دارایی و سایر منابع از جمله طرح‌های تنش آبی و منابع داخلی دولت انجام می‌شود .

رئیس‌جمهور: نگاه اصحاب «نمی‌شود»، «مگر می‌شود»، «نخواهد شد» را نداریم

رئیس جمهور با اشاره به همدلی و نزدیکی دولت و مجلس، گفت: مشکلات کشور به دست دولتمردان و نمایندگان حل می‌شود، اعتبارات ممکن است کافی نباشد اما با تدبیر، عقلانیت، همگرایی و با تشخیص اولویت‌ها مسائل حتما قابل حل شدن است.

بالا