بایگانی‌های جامعه | پایگاه خبری تحلیلی ملت بیدار آنلاین

شایع‌ترین علل مرگ مردان ایرانی اعلام شد

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت سند ملی سلامت مردان را در انتظار تصویب نهایی در شورای عالی امنیت غذایی اعلام کرد و گفت: عمده‌ترین عوامل خطر سلامتی درمردان ایرانی، ابتلا به بیماری های غیرواگیر، سبک زندگی و تغدیه نادرست است.

فارس من| یکی به داد پرستاران طرحی اخراج شده برسد!

کشتی متلاطم کرونا آرام گرفته است؛ اما به همان اندازه که آرامش را در مراکز درمانی شاهد هستیم حال و روز ۵ هزار پرستار طرحی که روزی به درخواست متولیان درمان لبیک گفته و علی رغم پایان دوره طرح خود، باز جانانه ایستادند وضعیت خوبی نداشته و دلهره بیکاری و اخراج از فعالیت در مراکز درمانی روح و روان شان را به هم ریخته است.

جزئیات بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام شد/ از ۱۲ هزار مرکز درمانی طرف قرارداد تا افزایش سقف تعهدات

سرپرست اداره کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بیمه تکمیلی فرهنگیان به صورت بیمه‌‌گری و برخلاف گذشته که به روش صندوقی بود، انجام می‌شود، گفت: در این روش مهلت زمان پرداخت خسارت بین ۷ تا ۱۵ روز است و تلاش ما ارائه خدمات آنلاین است.

پیشنهادی برای کاهش فاصله طبقاتی شمال و جنوب شهر

رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران نوشت: در شرایط حاضر که دولت درگیر مسائل کلان اقتصادی، امنیتی و غیره است و اغلب شهرداری ها نیز فاقد منابع کافی برای عمران و آبادی مطلوب مناطق کم برخوردار در مناطق جنوبی شهر هستند، بایستی بتوان با خلق منابع جدید و پایدار، اعتبار مالی لازم برای این مهم را فراهم نمود.