مهم سوم - ملت بیدار آنلاین

چرا در نشست شورای حقوق بشر باختیم؟

​در دولت سیزدهم در بسیاری از موارد شاهد بوده‌ایم افرادی که به‌نمایندگی از ایران در سازمان‌های بین‌المللی، منطقه‌ای، اقلیمی و تجاری شرکت کرده‌اند، اشکالاتی داشته‌اند.

احتمال تغییر در قانون مهریه جدی شد

حسن نوروزی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از عدم توجه پارلمان به قوانین مرتبط با مهریه گفت: مگر مهریه مشکل سیاسی، شرعی و اجتماعی دارد که طرح آن را در دستور کار مجلس قرار نمی‌دهید.

انتقاد دهنوی از افزایش نیافتن حقوق سربازان بر اساس اصلاحیه قانون بودجه

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در قانون بودجه امسال مصوب کردیم که حقوق سربازان ۶۰ تا ۹۰ درصد حقوق کارکنان پایور باشد، گفت: اگر افزایش حقوق به خاطر افزایش هزینه‌های زندگی اعمال شده است، سربازان نیز بخشی از همین مردم هستند، لذا هزینه‌های آنها هم افزایش یافته و حقوق آنها نیز باید افزایش یابد.

سرنوشت خاشقچی در کمین مجری زن BBC فارسی؟

یک هفته‌نامه اصولگرا در نخستین شماره خود، با اشاره به ماجرای فایل صوتی منتشر شده از مجری بی‌بی‌سی فارسی در فضای مجازی، نوشت «خطر مشابه جمال خاشقچی در کمین رعنا رحیم‌پور».

حمله مجدد کیهان به رقبای اصلاح‌طلب

روزنامه هم میهن در ادامه منفی بافی‌هایش مدعی شد تفاوت اکنون با سال ۱۳۷۶ که تیم ملی ایران بر استرالیا پیروز شد و به جام جهانی رفت، این است که جامعه آن روز خواستن و توانستن را باور داشت اما اکنون باور ندارد!(!)

نظر علم‌الهدی درباره حوادث ۷۰ روز اخیرِ کشور

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: حوادثی که این ۷۰ روز رخ داد، ثابت کرد که رویش ها چندبرابر ریزش ها بوده و جبهه انقلاب اسلامی از نظر توانمندی های مادی و معنوی، مجهزتر و متعالی‌تر شده است.

بالا