Press "Enter" to skip to content

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی: نیازی به تصویب متن توافق در مجلس نیست

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: براساس ماده 7 قانون اقدام راهبردی، دولت باید گزارش رفع تحریم ها...

سازمان اطلاعات سپاه: همکاری با کلوزاپ ممنوع است

خبرمهم: سازمان اطلاعات سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد هر گونه همکاری با موسسه کلوزاپ (گرین هاوس)، ممنوع است.

نماینده مجلس متن توافق در حال رد و بدل شدن است؛ جلسه آینده وزاری خارجه ۱+۴ منتج به توافق هسته‌ای خواهد شد

خبرمهم: شهریار حیدری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: متن توافق در حال رد و...

انتفاع اقتصادی برای مجلس مهم است/ هنوز تایک توافق خوب فاصله داریم

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تأکید مجلس آن است که انتفاع اقتصادی به مردم در مذاکرات لحاظ شود و...

چرا اسامی بدهکاران بانکی زیر ۱۰۰میلیارد تومان محرمانه شد؟

شورای پول و اعتبار اخیراً مصوب کرده است که بانک مرکزی تنها مکلف به افشای اطلاعات تسهیلات بالای ۱۰۰میلیارد تومان...
{"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":600,"loop":"true","design":"design-1"}

نماینده تهران در مجلس با اشاره به برخی اقدامات تخریبی علیه فعالیت‌های دولت سیزدهم گفت: دیگر زمان اقدامات تخریبی گذشته و این تلاش‌های بی‌حاصل مانند آب در هاون کوبیدن است.

اقدامات تخریبی علیه خدمات‌ دولت به مردم بی‌حاصل است

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین:

به گزارش ملت بیدار:

زهره سادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به انتقادهایی که در روزهای اخیر از سوی برخی جریانات علیه حضور میدانی مسئولان در مناطق سیل زده صورت می گیرد، گفت: هنوز زمان زیادی از دولت قبلی سپری نشده و ملت ما به خوبی یادشان است که در حوادث مشابه، نوع برخوردها و واکنش ها از جانب مسئولان دولت قبل چگونه بود.

وی افزود: در دولت قبل مردم دیدند در شرایطی که سیل به برخی مناطق  آسیب بسیاری وارد کرده بود، مسئولان مربوطه که باید در صحنه حاضر می بودند، در سفرهای شخصی بودند و کار به جایی رسید که نیروهای مسلح و گروه های جهادی به میدان آمدند تا کار زمین مانده آنان را انجام دهند و امدادرسانی های لازم،‌ توسط نیروهای مسلح و گروه‌های جهادی صورت گرفت.

لاجوردی افزود: با چنین پیشینه‌ای،‌ حالا رسانه های رقیب هر چقدر بخواهند سیاه نمایی کنند و مسئولان را زیر سوال ببرند، نمی توانند. چرا که مردم عمل مسئولان را می بینند و درست و نادرست را از هم تشخیص می دهند. علاوه بر این حتی اگر خود منتقدین فعلی منصفانه و به دور از سیاسی کاری به قضیه نگاه کنند، می‌فهمند که شرایط امروز با دوره قبل بسیار متفاوت است.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم حضور به موقع و بی درنگ یک مسئول در صحنه حادثه را اقدام تبلیغی بنامیم پس چگونه باید عمل کرد؟ اینکه یک مسئول خود را مقید به این می داند که در سختی ها در کنار مردم حضور پیدا کند یک حسن و امتیاز به شمار می آید.

مطالعه کنید  عکس سقوط جنگنده روسی هم جعلی از آب درآمد

 

مطالعه کنید  کرونا جان ۵۲ هموطن دیگر را گرفت/ ۱۱ استان کشور بدون فوتی

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه با بیان اینکه دیگر زمان اینگونه اقدامات تخریبی گذشته و این تلاش های بی حاصل مانند آب در هاون کوبیدن است، افزود: ما نیز امیدواریم مسئولی که کار را برای رضای خدا انجام می دهد، هیچگاه از چنین سیاه نمایی هایی ناراحت نشود.

وی در ادامه صحبت های خود با تاکید بر اینکه اقدامات و تلاش های مثبت بسیاری توسط مسئولین در این دولت صورت گرفته، گفت: علیرغم تلاش هایی که انجام شده، به دلیل کثرت مسائل و مشکلاتی که وجود دارد، هنوز با وضع مطلوب فاصله داریم.

نماینده مردم تهران اظهار داشت: البته در بعضی دستگاه ها شاهد کم کاری ها یا ترک فعل هایی هستیم که امیدواریم هر کسی در هر مسئولیتی حضور دارد، وظیفه خود را به درستی انجام دهد، چرا که در غیر این‌صورت، مجلس با توجه به وظیفه قانونی خود با این موارد برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

/ پایان خبر

لینک کوتاه خبر:

اولین نظر را شما بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − شش =