مهم دوم - ملت بیدار آنلاین

دست گلی دیگر از روزنامه‌ی کیهان؛ کیهان: مخالفان روسیه پادوی آمریکا و اروپا هستند
طیف غربگرا از آنجا که پادو‌های آمریکا و اروپا در ایران هستند و همچنین به آن دلیل که روسیه نیز در برابر غرب قرار دارد، تمام خیانت‌ها، خباثت‌ها و دشمنی‌ها اروپا و آمریکا علیه مردم ایران را نادیده می‌گیرند و در عین حال در تلاشند تا در راستای رضایت غربی‌ها به دشمن‌نمایی از روسیه بپردازند.
قطع انشعابات در انتظار مالکان ساختمان های ناایمن/کدام مالکان پای کار آمدند؟

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای ایمن سازی ساختمان های ناایمن توضیحاتی ارائه کرد و گفت: اگر مالکان ساختمان های ناایمن پای کار نیایند انشعابات ساختمان قطع می شود.

تاکید قالیباف بر توجه به مسائل دریاپایه در برنامه هفتم توسعه

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از سهم ۲ تا ۳ درصدی دریا در تولید ناخالص داخلی کشور، به سهم ۵۰ درصدی این ظرفیت در برخی کشورهای دارای دریا اشاره کرد و گفت: در این زمینه سواحل مکران به عنوان منحصربه فردترین مکان می تواند مورد توجه قرار گیرد و در برنامه هفتم به آن توجه خواهد شد.

مجلس آماده همکاری لازم با دولت جهت حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی در پیام‌رسان‌های داخلی است

عضوکمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: ما ناگزیر به انتقال کسب و کارهای اینترنتی‌مان از پیام‌رسان‌های خارجی به پیام‌رسان‌های داخلی هستیم و مجلس آمادگی دارد همکاری لازم را با دولت برای قانون‌گذاری در این زمینه داشته باشد.

سرنخ‌‌ گزارش‌های بدون‌سند «سی‌ان‌ان» به کجا می‌رسد؟/ پرونده نیکا شاکرمی و گاف‌های رسانه آمریکایی

جریان غالب رسانه‌ای غرب این روزها تمام توان خود را به کار گرفته تا از اغتشاشات در ایران درراستای منافع سیاستمداران بهره‌گیری کند و برخی رسانه‌های غربی دراین زمینه حتی خط‌مشی حرفه‌ای رسانه‌ای و اعتبار خود را نیز به میان گذاشته‌اند.

زاکانی: بد عملی برخی از مسئولین ظرفیت‌ها را به بیراهه برد/ دشمن تجزیه کشور را هدف گرفته بود اما ناکام شد

شهردار تهران گفت: بد عملی برخی از مسئولین از گذشته تا امروز و عدم برقراری نسبت آن‌ها با مکتب امام (ره)، با رهبر انقلاب و با مردم، بخش‌های زیادی از ظرفیت ما را به بیراهه برده است.

بالا