مهدی امیریان دبیر ستاد مرکزی راهیان نور شد

در حاشیه جلسه شورای معاونین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، رئیس این بنیاد، دبیر جدید ستادمرکزی راهیان نور و چند تن از مسئولان حوزه دفاع مقدس را معرفی کرد.

کد خبر : 30456
تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 تیر 1401 - 12:12

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین:

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس، سردار سرتیپ دوم پاسدار نادر ادیبی را به سرپرستی سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس منصوب کرد. ادیبی پیش از این دبیری ستاد مرکزی راهیان نور کشور را عهده‌دار بود. 

همچنین سرهنگ پاسدار مهدی امیریان به عنوان دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور معرفی شد. وی پیش از این مسئول سازمان تحقیقات، آموزش و نشر و ترویج پژوهش‌های دفاع مقدس بود.

در همین راستا، سرهنگ حمید حیدری به عنوان سرپرست سازمان تحقیقات،آموزش و نشر وترویج پژوهش‌های دفاع مقدس منصوب شد. حیدری پیش از این، مسئولیت سازمان توسعه وترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره‌ای را بر عهده داشت.

در ادامه این تغییرات، سرهنگ مصطفی دهقانی نیز به سمت سرپرستی سازمان توسعه وترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره ای منصوب شد. دهقانی پیش از این، به عنوان جانشین سازمان توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در فضای مجازی و ماهواره ای فعالیت می‌کرد.

انتهای پیام/


/ پایان خبر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.