بایگانی‌های فرهنگ | پایگاه خبری تحلیلی ملت بیدار آنلاین

ماجرای فوتبال‌ داعشی‌ها با سر بریده و شب سخت سردار حسین همدانی در پاکسازی دمشق

خادم ایرانی حرم حضرت رقیه(س) می‌گوید: سمت حرم حضرت زینب(س) میدانی به نام حجیره بود که آنجا داعشی‌ها با سرهای بریده، فوتبال بازی می‌کردند. شب تاسوعا، حاج حسین همدانی تصمیم گرفت عملیاتی انجام دهد و میدان حجیره را پاکسازی کند.

مسجد تراز اسلامی| ابوالقاسمی: جایگاه امام جماعت در مسجد از دست رفته است/ نهادهای قانونگذار وارد شوند

حجت‌الاسلام ابوالقاسمی گفت: مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای عالی انقلاب فرهنگی باید در زمینه‌ مدیریت مساجد تصمیم‌گیری کنند و این موضوع رأس امور کاری آنان باشد؛ زیرا بسیار اهمیت دارد.

موگویی: شهید بهشتی در پی جذب مسعود رجوی از راه مدارا بود

یک مستندساز بیان کرد: آقای مهدوی کنی در خاطراتشان می‌گوید، نظر شهید بهشتی بر این بود که رجوی را به شورای انقلاب بیاورد. این نگاه شهید بهشتی متفاوت با نگاه شهید مطهری و شهید لاجوردی است. او در پی جذب مجاهدین از طریقه مدارا بود.

روایتی از جلسه‌ حزب جمهوری اسلامی ۲ ساعت پیش از بمب‌گذاری

مرحوم عسکراولادی می‌نویسد: در حزب جمهوری اسلامی، جلسه داشتیم. آیت‌الله خامنه‌ای ترور شده و روی تخت بیمارستان بودند و امام پیام داده بودند. شهید بهشتی آن‌جا گفت: خوشا به حال خامنه‌ای! این گواهی‌ای که ولی فقیه راجع‌به ایشان کرده، هم در دنیا برایشان افتخار است، هم برای قیامت.

خدمت به بانوان محروم، زیر سایه امام رضا (ع)/ آزادسازی زندانیان و اشتغال‌زایی+تصاویر

هرهفته، ساعاتی از عمر خود را در خدمت تکریم مهمانان امام هشتم هستند ولی به همین مقدار بسنده نمی‌کنند زیرا در مکتب مهر و رأفت حضرت رضا (ع) آموخته‌اند که مقابل گرفتاری هم‌نوعان بی‌تفاوت نباشند.