تاریخ انتشار: سه شنبه 2 آذر 1400 ساعت 12:24
کد خبر: 2422
T T

برچسب‌ها

رئیس فدراسیون والیبال به تعطیلی ۲ فدراسیون به دلیل بدهی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین:

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در صحبت‌هایی که در مراسم رونمایی از سردیس قهرمانان با حضور رئیس مجلس داشت به تعطیلی فدراسیون ژیمناستیک و چوگان به دلیل بدهی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اشاره کرد. 

وی گفت: ما باید ورزش را توسعه دهیم نه اینکه مانع تراشی کنیم. مجلس کمک‌هایی به ورزش و برخی فدراسیون‌ها داشته است اما این نوع کمک مجلس را نمی‌پسندیم که به چند فدراسیون کمک شود. همه فدراسیون ها در این شرایط نیازمند حمایت هستند. به دلیل افزایش نرخ ارز و هزینه‌ها در سال ۱۰-۱۲ میلیون دلار باید به فدراسیون‌ها پول داده شود و نگاه مجلس هم به بودجه ورزش باید کلان باشد. ورزش سال آینده رویدادهای زیادی دارد و نیاز کمیته چندصد میلیارد تومانی است به همین دلیل باید نگاه ویژه شود تا ورزشکاران ما افتخارآفرینی کنند. 

رئیس فدراسیون والیبال، خاطرنشان کرد: نکته دیگر تهدیداتی است که از سوی نهادهای بین‌المللی داریم و موظف هستیم منشور را رعایت کنیم. در خصوص این تهدیدات باید کار اساسی و شورای راهبردی راه‌اندازی شود. محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در صحبت‌هایی که در مراسم داشت به تعطیلی فدراسیون ژیمناستیک و جلوگیری از ورود کارمندان به فدراسیون و چوگان اشاره کرد. 

داورزنی گفت: مجلس کمک‌هایی به ورزش و برخی فدراسیون‌ها داشته است اما این نوع کمک مجلس را نمی‌پسندیم که به چند فدراسیون کمک شود. همه فدراسیون ها در این شرایط نیازمند حمایت هستند. به دلیل افزایش نرخ ارز و هزینه‌ها در سال ۱۰-۱۲ میلیون دلار باید به فدراسیون‌ها پول داده شود و نگاه مجلس هم به بودجه ورزش باید کلان باشد. ورزش سال آینده رویدادهای زیادی دارد و نیاز کمیته چندصد میلیارد تومانی است به همین دلیل باید نگاه ویژه شود تا ورزشکاران ما افتخارآفرینی کنند. 

رئیس فدراسیون والیبال خطاب به قالیباف، خاطرنشان کرد: نکته دیگر تهدیداتی است که از سوی نهادهای بین‌المللی داریم و موظف هستیم منشور را رعایت کنیم. در خصوص این تهدیدات باید کار اساسی و شورای راهبردی راه‌اندازی شود. در این حوزه مشخص کنید که ما غیر دولتی هستیم اما آنها را به نهاد عمومی غیر دولتی تبدیل کردید و با این ساختار نمی‌شود ورزش قهرمانی اداره کرد. شما می‌توانید در این حوزه کمک کنید که بلاتکلیفی ۴۰ ساله برطرف شود و فدراسیون‌ها از لیست نهادهای عمومی خارج شوند. 

انتهای پیام/


/ پایان خبر

برچسب‌ها

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x