تاریخ انتشار: جمعه 7 بهمن 1401 ساعت 20:20
کد خبر: 149785
T T

برچسب‌ها

چرا حمله به سفارت باکو، «مشکوک» است؟

جمعه 7 بهمن 1401 ساعت 20:20
کد خبر: 149785

چنین اتفاقاتی طبیعی است حتی سفیر روسیه در ترکیه توسط مامور امنیتی ترک در یک حمله با اهداف تروریستی کشته شد، اما روسها آن را بهانه ای برای تعطیلی سفارت خود قرار ندادند ؛ در صورتی که مقتول حادثه امروز نیز تنها یک مامور دون پایه بوده است.

مشرق نیوز نوشت: چنین اتفاقاتی طبیعی است حتی سفیر روسیه در ترکیه توسط مامور امنیتی ترک در یک حمله با اهداف تروریستی کشته شد، اما روسها آن را بهانه ای برای تعطیلی سفارت خود قرار ندادند ؛ در صورتی که مقتول حادثه امروز نیز تنها یک مامور دون پایه بوده است.

باکو اعلام کرده در واکنش به حمله تروریستی به سفارتش ، آن را تخلیه خواهد کرد و حتی الهام علیف نیز آن را تروریستی دانسته است.

یکم، این حمله یک حمله تروریستی نیست زیرا انگیزه فرد ضارب شخصی بوده است.

دوم ، چنین اتفاقاتی طبیعی است حتی سفیر روسیه در ترکیه توسط مامور امنیتی ترک در یک حمله با اهداف تروریستی کشته شد، اما روسها آن را بهانه ای برای تعطیلی سفارت خود قرار ندادند ؛ در صورتی که مقتول حادثه امروز نیز تنها یک مامور دون پایه بوده است .

سوم ، چرا دقیقا در زمانی که تنش ها بین ایران و باکو شدت گرفته و علیف اقدامات تحریک آمیز متعددی را انجام داده و گذرگاه لاچین را مسدود کرده، این حادثه رخ داده است؟

مطمئنا اگر بر اثر اتفاق امروز سفارت باکو تعطیل شد ، ماجرا فراتر از یک حمله عادی بوده است .

برچسب‌ها

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x