تاریخ انتشار: دوشنبه 15 اسفند 1401 ساعت 19:23
کد خبر: 174564
T T

برچسب‌ها

واکنش زاکانی به درخواست نیروهای حجمی سازمان پسماند

دوشنبه 15 اسفند 1401 ساعت 19:23
کد خبر: 174564

مجموع این دو گروه شامل ۵۰۰ نفر از نیروها هستند اما ما علاقمندیم این اتفاق بیفتد لذا موضوع را دنبال کردیم و کارهای حقوقی را انجام دادیم. از لحاظ ما مانعی وجود ندارد ولی حکم بالادستی وجود دارد که قابل حل است

ملت بیدار آنلاین | شهردار تهران نسبت به تجمع نیروهای حجمی سازمان پسماند واکنش نشان داد و گفت: ما اقدامات لازم را انجام دادیم؛ اما دیوان برای دو مورد یعنی خودروسرویس‌ها و نیروهای حجمی بخش پسماند ایراداتی را گرفت.

علیرضا زاکانی در پایان یکصد و سی و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران در نوبت دوم و پس از تصویب بودجه سال آینده شهرداری تهران در جمع خبرنگاران، گفت: بی تردید هر چه که شورا تصویب کرده است ما کار می‌کنیم. قطعا اختلاف نظر هر چه باشد قبل از تصویب است و بعد از آن یکپارچگی خواهد بود. لذا از شورا به ویژه هیات رئیسه تشکر می‌کنم. امیدواریم در سال آینده شاهد تحول در حوزه حمل و نقل باشیم.

شهردار تهران درباره تجمع امروز نیروهای حجمی سازمان پسماند نیز گفت: سال گذشته در بودجه کشور حکمی برای تبدیل وضعیت ایثارگران وجود داشت که در شهرداری تهران نیز این موضوع شامل حال۷۰۰۰ نفر می‌شد. ما اقدامات لازم را انجام دادیم اما دیوان برای دو مورد یعنی خودروسرویس‌ها و نیروهای حجمی بخش پسماند ایراداتی را گرفت.

وی ادامه داد: مجموع این دو گروه شامل ۵۰۰ نفر از نیروها هستند اما ما علاقمندیم این اتفاق بیفتد لذا موضوع را دنبال کردیم و کارهای حقوقی را انجام دادیم. از لحاظ ما مانعی وجود ندارد ولی حکم بالادستی وجود دارد که قابل حل است.

شهردار تهران درباره ارسال لایحه نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی نیز گفت: این موضوع توسط زیرمجموعه‌های تخصصی انجام شده و به زودی به شورای شهر تهران ارسال خواهد شد.

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x