تاریخ انتشار: جمعه 7 بهمن 1401 ساعت 10:25
کد خبر: 149294
T T

برچسب‌ها

مجازات کسانی که با هدف براندازی به میدان آمدند!

جمعه 7 بهمن 1401 ساعت 10:25
کد خبر: 149294

محمد دهقان معاون حقوقی رئیس‌جمهور با بیان اینکه معتقدم اقدامات دشمن به ویژه در پائیز امسال در نوع خود بی سابقه بود، گفت: دشمن توانست با به کارگیری برخی عناصر خود فروخته و برخی افراد فریب خورده برای اولین‌بار در تاریخ انقلاب چالش امنیتی و سیاسی جدی برای ملت و کشور درست کند.

فارس: معاون حقوقی رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت مردمی تمام توان خود را برای خدمت به مردم و پیشرفت کشور به کار گرفته، گفت: بخش زیادی از توان دولت در یک و سال و اندی که از عمر آن گذشته صرف جبران اشتباهات عجیب گذشته شده است.

وی با بیان اینکه این اقدامات بعضی از دشمنان را هم امیدوار کرده بود، اظهار کرد: امیدواری دشمن به مزدوران خود در داخل و خارج کشور برای براندازی نظام و همراهی تعدادی از افراد سطحی با دشمن سبب شد تا همه بدخواهان ایران و رسانه ها و مزدورانشان از همه ظرفیت‌های خود برای ادامه دشمنی علنی استفاده کنند و نظام اسلامی برای جلوگیری از ریختن خون بی‌گناهان یا حتی فریب‌خوردگان مجبور بود جهت تفکیک بین منافقین و سایر مزدوران با مردم عادی و برخی افراد احساساتی و سطحى،حداکثر مماشات را در این چند ماه گذشته به کار گیرد.

مجازات کسانی که با هدف براندازی به میدان آمدند!

دهقان با بیان اینکه شاهد بودیم که عوامل دشمن در اغتشاشات از هیچ تخریب و جنایتی دریغ نکردند، متذکر شد: کسانی که با انگیزه وهدف براندازی به عنوان مزدور دشمن و همراه داعش و منافقین به میدان آمدند باید انتظار داشته باشند در چهارچوب قانون مجازات سختی را تحمل کنند.

وی افزود: البته نظام اسلامی با کسانی که مرتکب جنایت نشده اند و از روی احساسات و به خاطر فریب خوردگی یا برخی انتقادات به حق بدون قصد براندازی با اغتشاشات همراهی کردند، در صورت ندامت با رافت برخورد خواهد کرد.

 

برچسب‌ها

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x