تاریخ انتشار: جمعه 21 آبان 1400 ساعت 12:29
کد خبر: 1057
T T

برچسب‌ها

فروغی: دو سال آینده برای تیراندازی حیاتی است

جمعه 21 آبان 1400 ساعت 12:29
کد خبر: 1057

تیراندازی طلایی المپیک توکیو گفت: تیراندازی در مرحله تثبیت است و اگر این مرحله را در یکی دو سال که سال‌های حیاتی است و در مسابقات آتی و تا المپیک پاریس حفظ کنیم، بسیار عالی خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین:

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد فروغی در حاشیه انتخابات کمیسیون ورزشکاران اظهار داشت: خداراشکر علی رغم فشردگی برنامه‌ها به انتخابات رسیدم و رای دادم و امیدوارم بهترین نتیجه را شاهد باشیم و به نفع ورزشکاران باشد.

وی در خصوص عملکرد کمیسیون ورزشکاران در دور قبل گفت: نه فقط این انتخابات بلکه در سایر کشورها نیز ممکن است همین‌طور باشد. سطح‌ توقعات به گونه‌ای است که افرادی که در مسند تصمیم‌گیری هستند، کار نمی‌کنند و یا اینکه خروجی آنها مشخص نیست. اینکه واقعا کار کردند یا نه را باید روی نمودار و با عدد ارقام بررسی کرد. امیدوارم اگر هم نواقصی وجود داشته در دوره بعد جبران شود و تصمیمات به نفع ورزشکاران باشد.

تیراندازی طلایی المپیک توکیو در خصوص شرایط این رشته یادآوری کرد: تیراندازی بعد از مراحل ترقی که در المپیک آغاز شد، در مرحله تثبیت است اگر این مرحله را در یکی دو سال که سال‌های حیاتی است و در مسابقات آتی و تا المپیک پاریس حفظ کنیم بسیار عالی خواهد بود.

انتهای پیام/


/ پایان خبر

برچسب‌ها

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x