تاریخ انتشار: سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 12:12
کد خبر: 88650
T T

برچسب‌ها

سوپر انقلابی‌ها

سه شنبه 24 آبان 1401 ساعت 12:12
کد خبر: 88650
سوپر انقلابی‌ها

متأسفانه، امروز یکی از مشکلات اصلی کشور وجود سوپر انقلابی‌های است که حرف‌ها و اعمالشان نه بر اساس خواست مردم؛ بلکه برای منافع شخصی و جناحی است.

شریف زمانی، مدیرمسئول ملت بیدار در یادداشتی با عنوان سوپر انقلابی‌ها نوشت:

امروز یادداشتی انتقادی از جماعت موسوم به سوپر انقلابی خواندم که با لحنی تند نسبت به تلاش قالیباف برای رفع فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ نوشته بود که بروید از طرف‌داران قالیباف بپرسید چرا ایشان به دنبال رفع فیلتر اینستاگرام است که قرارگاه فتنه و آشوب است. در انتها هم از چرایی نیت قالیباف برای دمیدن بر اغتشاشات گفته بود.

در پاسخ به این جماعت سوپر انقلابی باید یک پیش‌فرض و سه نکته را مدنظر قرار داد، اول اینکه جماعت سوپر انقلابی از بیخ ارتباطی با مردم ندارند و انگشتان خود را آن‌چنان در گوش خود کرده‌اند که صدای هیچ‌کس جز ندای درونی خود را نمی‌شوند و اساساً صحبت منطقی با این جماعت تندرو که هرچند روز یکبار شاهد دسته‌گل‌های آنها هستیم اشتباه است.

اما اگر بخواهیم جهت روشن شدن موضوع نکاتی را بررسی کنیم باید گفت اولاً به‌جای سؤال از طرف‌داران قالیباف باید از مردم بپرسند که خواسته‌تان چیست! فکر نکنم عمل قالیباف به‌عنوان رئیس مجلس خلاف خواست مردم باشد، این سوپر انقلابی‌ها حتی به سخنان امام ره که فرمودند مردم هرچه خواستند باید بشود را هم فراموش کرده‌اند. این دقیقاً همان نقطه‌ای است که دشمن به ایران صدمه می‌زند، یعنی استفاده از همین تندروهای سوپر انقلابی و تولید محتوا برای عصبانی کردن مردم.

دوم اینکه رهبری در دیدار با دانش‌آموزان فرمودند که جوان امروز اهل تحلیل است، دشمن هم این را می‌داند و روایت غلط تولید می‌کند برای این جوان، بعد ایشان خطاب به مسئولان تأکید کردند که جهاد تبیین کنید، یعنی روایت صحیح را شما قبل از اینکه دشمن روایت کند روایت کنید. رهبری از تولید و انتشار روایت صحبت کردند، وگرنه که می‌گفتند مسدود کنید. اینان نمی‌دانند ارزش کار در جنگ روایت‌ها آنجایی است که در کنار روایت غلط مورد پذیرش قرار گیرد، اثرش عمق پیدا می‌کند و مردم آگاهانه حمایت می‌کنند‌. اما گویا تنبلی و کم‌کاری خود در تولید روایت را با مسدودسازی بپوشانیم راحت‌تر است.

نکته آخر، این جماعت سوپر انقلابی باز نمی‌دانند با مسدود ماندن اینستاگرام فارغ از مسائل کسب‌وکار ملت که خیلی مهم است، جماعت عام مثل مادر و پدرهای که صرفاً در این فضا می‌چرخند و یا آن جوان ناراضی بیکاری که وقت خود را پای این فضا تلف می‌کند که در کل می‌شوند افراد غیرفعال سیاسی با این مسدودسازی‌ها تبدیل به جمعیت سیاسی فعال معترض می‌کنند.

متأسفانه، امروز یکی از مشکلات اصلی کشور وجود سوپر انقلابی‌های است که حرف‌ها و اعمالشان نه بر اساس خواست مردم؛ بلکه برای منافع شخصی و جناحی است. / انتهای پیام-ش

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x