تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 آبان 1401 ساعت 12:23
کد خبر: 82844
T T

برچسب‌ها

رجانیوز خشمگین می‌شود!!

چهارشنبه 18 آبان 1401 ساعت 12:23
کد خبر: 82844
رجانیوز

رجانیوز در حمله‌ای یکپارچه به رئیس جمهوری و رئیس مجلس تاخته که اینان در فرایندی از «نرمالیزاسیونِ مماشات» می‌خواهند کشور را به «دامی که پهن شده» بیاندازند و «شورش های جدیدی را به کشور تحمیل کنند».

ملت بیدار آنلاین – رجانیوز در حمله‌ای یکپارچه به رئیس جمهوری و رئیس مجلس تاخته که اینان در فرایندی از «نرمالیزاسیونِ مماشات» می‌خواهند کشور را به «دامی که پهن شده» بیاندازند و «شورش های جدیدی را به کشور تحمیل کنند».

 بعد هم حمله را ادامه داده که چرا برخی تلاش دارند «خاکستری را جذب کرده و در دامن انقلاب حفظ کنند»؛ در ادامه اما از اصطلاحاتی استفاده کرده که بیشتر نقش فحاشی دارند تا معنای واقعی. «نئولیبرال»، «اصلاح‌خواه»، «سکولار» و… .

 رهبری چندی پیش از تجربه خود در برخورد با اینان گفته بودند که در سال‌های آغازین، انقلابی‌ها هم از این حد افراطی‌گری تعجب می‌کردند و چشمشان خیره می‌ماند. اما در ادامه هم گفتند که اینان بعدها برگشتند و انقلابی نماندند.

 البته این دوستان همین الان هم چندان با گفتمان امامین انقلاب نسبتی ندارند. مثلا مردم را فقط از طیف خودشان می‌دانند و انگار مردم دیگری یا وجود ندارد یا اغتشاشگر است. یا اینکه وضعیت کشور را آنقدر خوب می‌بینند که نیازی به اصلاح ندارد و هرکسی از اصلاح درون نظام و چارچوب آرمانی انقلاب بگوید حتما به شورش کمک می‌کند.

 نگاه این دوستان به واقعیت پیرامونی در وضعیت کنونی همینقدر مشعشع است. آنها شاید از همین جهت شبیه براندازان‌اند که بیشتر از آنکه در واقعیت زیست کنند در ذهنیتی که از وابستگان و همفکران خود برای خود ساخته‌اند، زیست می‌کنند. جامعه برانداز نیست اما نیازمند تغییراتی از درون برای حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب است. / انتهای پیام -ش

برچسب‌ها

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x