تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 مرداد 1401 ساعت 10:44
کد خبر: 41743
T T

برچسب‌ها

دولت و مجلس درگیر حاشیه نشوند

چهارشنبه 19 مرداد 1401 ساعت 10:44
کد خبر: 41743
شریف زمانی

خوشبختانه جناب آقای رئیسی چند روز پیش گفتند که حسرت گرفتار شدن دولت به حواشی را بر دل بدخواهان خواهند گذشت، اما یک توصیه به دولت و نمایندگان مجلس!

یادداشت شریف زمانی (مدیر مسئول پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین)؛ دولت و مجلس درگیر حاشیه نشوند | بیکاری بانیان وضع موجود باعث شده است که آن‌ها به آن کاری که مورد علاقه‌اشان است روی بیاورند، یعنی بازی‌های رسانه‌ای به منظور رسیدن به اهداف و نیت‌های سیاسی و جناحی خودشان، خط مشی که طی سال‌ها جریان موسوم به اصلاح طلبی همواره به آن شهره و زبان زد بوده‌اند.

بانیان وضع موجود که اگر فقط هشت سال آخر آن‌ها را ملاک و سنجه قرار دهیم همین که دلار ۳ هزار تومانی را نزدیک به ۳۰ هزار تومان تحویل داده‌اند دلیلی بر بی‌کفایتی آن‌ها کافیست.

حال این بانیان به منظور جلوگیری از تحقق آرامش و حس خوب خدمت دوباره دست به دامان تخریب شده‌اند و اینبار استراتژی خود را هدف قرار دادن همسوی و تعامل دولت و مجلس قرار داده‌اند تا با ایجاد شکاف‌های دروغین و زدن بر طبل تفرقه فرصت خدمت را از نمایندگان مجلس و خادمین مردم در دولت بگیرند.

بانیان وضع موجود به خیال خام درگیر کردن ذهن و در نهایت کم کردن زمان خادمین ملت در دولت و مجلس می‌توانند فرصت فکر کردن به مسائل اصلی مردم را خواهند گرفت و در نهایت بتوانند با کمک برآیند آن یک موج تخریب نهایی از کلیت این یکدستی را به راه بیاندازند.

دولت و مجلس درگیر حاشیه نشوند

خوشبختانه جناب آقای رئیسی چند روز پیش گفتند که حسرت گرفتار شدن دولت به حواشی را بر دل بدخواهان خواهند گذشت، اما یک توصیه به دولت و نمایندگان مجلس!

قطعاً نمایندگان مجلس و دولت به هیچ عنوان نباید درگیر حواشی ساختگی بانیان وضع موجود شوند، اما این نباشد که میدان پاسخ گویی را خالی کنند زیرا قدرت رسانه و درگیر کردن ذهن مردم دردی است که حتماً باید در نطفه درمان و ساکت شود وگرنه خود این درد بی پاسخ موجب اتلاف انرژی در آینده برای درمان می‌شود.

بانیان وضع موجود فرآموش نشوند

دولت و مجلس حتماً باید سازوکاری اتخاذ کنند که توسط دیگرانی با ابزار‌ها و امکانات موجود با رصد لحظه‌ای و پیش‌بینی وقایع و استراتژی بانیان وضع موجود به اختلاف افکنی‌ها و شبهات پاسخ داده و همچنین جلوتر رفته و حتی پاتک رسانه‌ای نیز بزند و آن بانیان وضع موجود را همچنان در وضعیت پاسخ دهی از عملکرد و کارنامه خود قرار دهد، کاری کند که مردم علاوه بر اینکه طعم شیرین خدمت در زمان حاضر را می‌چشند بلکه مسببان وضع موجود را هم که این گرفتاری‌ها را به این سرحدات خود رسانده فرآموش نکنند.
قطعاً مشکل اصلی این کشور پول نیست و تنها باید با یک مدیریت جهادی که فکرش خدمت بی‌منت به ملت باشد تلاش کند تا شرایط را از آنچه بانیان وضع موجود ایجاد کرده‌اند خارج و به شرایط مطلوب برساند. / پایان یادداشت

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x