تمام ظرفیت‌های جهانی را برای تحولی عظیم در یزد بکار می‌گیریم/ اجرای ۱۰ هزار میلیارد تومان طرح توسعه‌ای در یزد

رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد ایجاد تحولی عظیم در حوزه سرمایه گذاری مدیریت شهری را اولویت اجرایی این سازمان دانست و گفت: ظرفیت‌های مغفول مانده شهری را به فرصت‌هایی برای توسعه این شهر میراث جهانی تبدیل می‌کنیم.

کد خبر : 113354
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 آذر 1401 - 16:40
تمام ظرفیت‌های جهانی را برای تحولی عظیم در یزد بکار می‌گیریم/ اجرای ۱۰ هزار میلیارد تومان طرح توسعه‌ای در یزد

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، محمدرضا پاکدل، ظهر امروز در نشست خبری برنامه‌های سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد، با بیان این‌که تحول عظیم در حوزه سرمایه عظیم رویکرد جدی مدیریت حوزه سرمایه گذاری شهرداری یزد است، اظهار کرد: در آمدهای پایدار یکی از مهمترین دغدغه های امروز مدیریت شهری در کشور است. 

وی افزود: قانون درآمدهای پایدار در مجلس مطرح شده و ایجاد بسترهای درآمدی گسترده از محل ردیف ها و ساختارهایی که روی مردم فشار اقتصادی نیاورد 

رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد با بیان این‌که ایجاد واحد تحقیقات حرفه‌ای در حوزه سرمایه گذاری از دیگر رویکردهای جدی شهرداری یزد است، گفت: ایجاد گروه‌های تمرکزی از نخبگان با هدف ورود ایده های نو، ورود به سرمایه گذاری‌های خارجی با رویکرد استفاده از خواهرخواندگی از جمله برنامه های انجام شده و در دستور کار سازمان سرمایه گذاری یزد است. 

پاکدل تدوین اطلس سرمایه گذاری شهرداری را از جمله شاخص‌ترین اقدامات در دستور کار سازمان سرمایه گذاری یزد دانست و تصریح کرد: سعی داریم بزرگان صنعت استان یزد را پای کار مدیریت شهری بیاوریم و از ظرفیت آنها استفاده کنیم. 

وی با بیان این‌که مجموع طرح های در دستور کار سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد ۱۰ هزار میلیارد تومان در قالب شش طرح عمرانی است، گفت: این سازمان در بسیاری از طرح های حوزه شهروندی با نگاه فرهنگی ورود کرده است. 

وی با بیان این‌که مرکز اجلاس تخصصی سرمایه گذاری باید در استان یزد ایجاد شود، خاطرنشان کرد: این مهم باید در راستای حمایت از سرمایه گذاران خارجی و به نفع منافع مردم این شهر میراث جهانی انجام شود. 

رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد با بیان این‌که این سازمان تاکنون ۹۴ درصد طرح‌های عمرانی و کمتر از شش درصد سایر طرح‌های حوزه‌های مدیریت شهری را در دستور کار داشته است، گفت: ساماندهی و ایجاد تحول عظیم و همه جانبه از دیگر رویکردهای مدیریت جدید است. 

پاکدل ایجاد برند تجاری ویژه شهرداری یزد از دیگر برنامه های در دستور کار  سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد است، اظهار کرد: این مهم منشأ تحولی عظیم در حوزه سرمایه گذاری خواهد بود. 

وی با بیان این‌که از تمام ظرفیت‌های جهانشهر شدن یزد برای ایجاد درآمد پایدار و تقویت زیرساخت‌های توسعه‌ای استفاده خواهیم کرد، افزود: شهرداری قصد دارد با استفاده از زمین‌های خرد مدیریت شهری زمینه ورود و مشارکت سرمایه‌های کوچک را نیز فراهم کند. 
رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد تأکید کرد: ظرفیت‌های مغفول مانده شهری را به فرصت هایی برای توسعه این شهر میراث جهانی تبدیل می‌کنیم. 

پایان پیام/ب 


برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بالا

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x