تاریخ انتشار: دوشنبه 24 آبان 1400 ساعت 12:30
کد خبر: 1310
T T

برچسب‌ها

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن اشاره به اینکه این کمیسیون برای بررسی دقیق و فوری لایحه بودجه شرکت‌های دولتی کمیته ای را تشکیل داد، گفت: لایحه بودجه شرکت های دولتی برای بررسی ۲۰ روزه به دیوان محاسبات ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین:

به گزارش ملت بیدار:

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از ارسال بودجه شرکت‌های دولتی به دیوان محاسبات کل کشور خبر داد و گفت: براساس آئین‌نامه دیوان محاسبات باید طی مدت زمان بیست روز این بودجه را بررسی و نتیجه آن را به صورت گزارش به کمیسیون برنامه و بودجه ارسال کند.

وی ادامه داد: رسیدگی به بودجه شرکت های دولتی در زمان بررسی بودجه سنواتی به دلیل گستردگی و حجم بسیار آن میسر نیست و براین اساس طبق مصوبه مجلس لایحه بودجه شرکت‌های دولتی پیش از بودجه سنواتی به طور مجزا در مجلس بررسی می‌شود، بودجه شرکت های دولتی به دلیل تاثیر مستقیمی که بر روی انضباط مالی و توسعه کشور دارد، بسیار حائز اهمیت است.

مفتح تاکید کرد: براین اساس پیشنهاداتی در خصوص نحوه تدوین و بررسی بودجه شرکت های دولتی در کمیسیون برنامه و بودجه مطرح و بعد از بررسی مقرر شد، کمیته ای در این خصوص تشکیل شود تا ضمن اتخاذ تصمیم درباره چگونگی بررسی دقیق بودجه شرکت‌های دولتی، بتواند گزارش آن را تا ۱۵ آذر به اتمام برساند./

پایان پیام

 

خبر, محمدمهدی مفتح – بودجه شرکت های دولتی – کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی

مطالعه کنید  تنش در دریای اژه بین گارد ساحلی ترکیه و گشتی‌های یونان

/ پایان خبر

نظر شما

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x