برمک: آقایان با تلفن، بازی‌ها را جابه‌جا نکنید/همه به سمت ملوان غش کردند

مربی تیم فوتبال شهرداری آستارا نسبت به ورود تماشاگر در بازی با ملوان به شدت انتقاد کرد.

کد خبر : 1767
تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 آبان 1400 - 12:23
برمک: آقایان با تلفن، بازی‌ها را جابه‌جا نکنید/همه به سمت ملوان غش کردند

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین:

کوروش برمک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حواشی بازی دو تیم شهرداری آستارا و ملوان بندر انزلی در چارچوب هفته ششم لیگ آزادگان، اظهار داشت: امسال می‌خواهند ملوان را به لیگ برتر بفرستند. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مجوز حضور تماشاگران این تیم در ورزشگاه را داده و نمونه‌اش بازی مقابل ما است.

وی با اشاره به توقف بازی تصریح کرد: ۳دقیقه و ۳۰ثانیه از مسابقه ما گذشت، به ناظر بازی گفتیم نگاه کنید دورتادور استادیوم تماشاگر آمده، حدود ۵۰۰ نفر بودند. گفتم آیا فدراسیون مجوز داده؟ ناظر گفت خیر، کارشکنی از طرف شما است. مسئول امنیت اینجا شما هستید. گفتم من مربی هستم. هرچه که هست باید بازی را متوقف کنید تا این تماشاگر برود. ما در چوکای تالش بازی خیلی مهمی با شهرداری بندرعباس داشتیم‌. هواداران‌مان پشت در استادیوم آمدند. یگان ویژه به یک نفر اجازه ورود نداد. فریبرز محمودزاده مقابل همه هواداران به من گفت شما نمی‌دانی که باید تیمت را اتوبوس بیاوری و هواداران را نیاوری؟ من گفتم چشم حق با شماست. با هوادارن صحبت کردیم و آن‌ها رفتند.

مربی شهرداری آستارا گفت: چطور می‌شود حدود ۵۰۰هوادار وارد ورزشگاه شوند؟ همه هواداران برای من محترم هستند اما دلم از این می‌سوزد که حق هواداران شهرم پایمال شد. به مسئول نیروی انتظامی گفتم تماشاگر پشت دروازه ما رفته است، حداقل آن‌ها را پشت دروازه خودشان ببرید، به دروازه‌بان من بی حرمتی کردند.

وی افزود: پژمان نوری شاگرد من در ملوان بوده، مازیار زارع از پیشکسوتان و مربیان خوب کشور است. هر دو برایم محترم هستند اما برد به چه قیمت؟ این سه امتیاز حلال نیست. حق‌الناس بر گردنشان است. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می‌خواهند امسال ملوان صعود کند. تمام تیم‌ها بدانند، ملوان با تمام تماشاگرانش می‌خواهد بازی کند. برای محمودزاده متاسفم که ناظر بازی به او می‌گوید اینجا نمی‌شود اما محمودزاده گفت به هر قیمتی شده بازی باید برگزار شود.

مطالعه کنید  روشن: استقلال اسیر بی تجربگی است/از مجیدی حمایت کردم ولی مصاحبه خیالی از قولم منتشر کردند

مربی شهرداری آستارا در خصوص مدت زمان توقف بازی عنوان کرد: بازی ۵۳ دقیقه خوابید. مازیار زارع گفت آقای داور بازیکن ۵۳ دقیقه خوابیده، ۵دقیقه فرصت بده اما داور گفت اصلا برای من مهم نیست. احسان پیرهادی بازیکن ما دچار کشیدگی همسترینگ شد. آقای محمود زاده، آقای سهیل مهدی به چه قیمت می‌خواهید بازی برگزار کنید؟ من اصلا کاری به این امتیاز ندارم. حق هواداران من تضییع شده است. اینکه ما در شهر خودمان نمی‌توانیم میزبانی کنیم دعوای درون خانوادگی است. ورود نمی‌کنم چون در حیطه من نیست ولی خواهش می‌کنم به داد این فوتبال برسید. امسال می‌خواهند ملوان به لیگ برتر برسد. نوش جانشان، به تیم‌های دیگر می‌گویم که برای رتبه دوم بجنگند.

برمک در مورد اینکه سازمان لیگ معتقد است تماشاگران هر دو تیم هجوم آوردند و به همین دلیل بازی متوقف شد تا آن‌ها را از ورزشگاه بیرون کنند، اظهار داشت: این‌ها دروغ است. ما هواداران شهر آستارا را برگرداندیم. متاسفانه سازماندهی شده بود. یکی از مسئولین امنیتی به من گفت زنگ زده‌اند که اجازه بدهید هواداران ملوان وارد شوند. پژمان نوری به لیدرها زنگ زد و گفت طوری فیلم بگیرید که انگار هواداران شهرداری آستارا هم آمده‌اند این‌ها نمی‌فهمند. او لفظی را به کار برد که باعث عصبانیت نیمکت ما شد. از پژمان نوری بعید است. او بازیکن بزرگی بود و الان مدیرعامل یک باشگاه ریشه‌دار است. به آستارا توهین می‌کنی؟ من خجالت می‌کشم. امتیاز گرفتن به چه قیمت؟ به خدا قسم این امتیاز حلال نیست.

وی افزود: از اینکه صدای تماشاگران را شنیدم خیلی لذت بردم اما خیلی ناراحت شدم که هواداران ما نبودند. هیچ تماشاگری از ما نبود. چه در دورانی که بازی می‌کردم و چه در ۱۸سال مربیگری دروغگو نبودم. همیشه حق را گفتم. کاری به این بازی ندارم. دلم به حال فوتبال کشورم می‌سوزد که همه چیز با تلفن حل می‌شود! آقای محمودزاده، آقای سهیل مهدی با تلفن، بازی‌های را جا‌به‌جا نکنید. من ناراحت این مساله هستم. به داد این فوتبال برسید. به همه تیم‌ها هم هشدار می‌دهم.

مطالعه کنید  عابدینی: آوردن کی‌روش ریسک خوبی بود

برمک گفت: دقیقه ۷ بازی خطا شد، ما‌ گفتیم خطا بود. مازیار زارع داد زد به خدا قسم استادیوم را به آتش می‌کشم اگر داور در این بازی پنالتی بگیرد. در دو صحنه، صددرصد بازیکن ما را زدند اما داور جرات نکرد سوت بزند. ما خواهان عدالت هستیم. نباید هر مربی به خودش اجازه بدهد فدراسیون، سازمان لیگ و داور را تهدید کند. این چه فوتبال کثیفی است؟ من از این مسائل ناراحت هستم نه برد و باخت. صدای کوروش برمک به خاطر این مسائل درآمده، هواداران شهرداری آستارا مظلوم واقع شدند چون می‌خواهند ملوان صعود کند. ۵۰۰هوادار به صورت سازماندهی شده اجازه ورود به ورزشگاه پیدا کردند. سازمان لیگ، فریبرز محمودزاده و سهیل مهدی از زحمات شما تشکر می‌کنیم اما نشان دادید نمی‌توانید بازی را مدیریت کنید. همه شما به سمت ملوان غش کردید.

مربی شهرداری آستارا در مورد اینکه ممکن است این صحبت‌ها منجر به جریمه و محکومیت برای او شود، عنوان کرد: می‌خواهم من را احضار کنند، بروم و از تیمم، هوادارانمان و فوتبال کشورمان دفاع کنم. می‌خواهم این رابطه‌ها و تلفن بازی‌ها تمام شود. مگر مازیار زارع چکار کرد؟ به صورت علنی تهدید کرد که فدراسیون فوتبال را به آتش می‌کشد و اسم بهاروند و عزیزی‌خادم را برد. چه شد؟ دوباره می‌آید و تهدید می‌کند.

وی در خصوص اینکه آیا مازیار زارع این صحبت‌ها را روز گذشته و هنگام بازی دوباره تکرار کرد، اظهار داشت: او گفت اگر داور پنالتی بگیرد این استادیوم را به آتش می‌کشم. این چه ادبیاتی است که یک مربی به کار می‌برد و داور را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

مطالعه کنید  طارمی جزو زوج‌های تاثیرگذار و برتر فصل لیگ پرتغال شد+عکس

برمک در مورد اینکه واکنش فرشاد پیوس(سرمربی شهرداری آستارا) به این ماجراها و اتفاقات چه بود، گفت: هیچ حرفی نزد. گفت چه بگویم؟ کنترل بازی از دست داور و ناظر در رفته بود. همه می‌خواستند ملوان ببرد. به ناظر و‌ نماینده داوران گفتم هواداران را بیرون کنید. پشت دروازه ما هستند. مدیرعاملشان به لیدرها زنگ زد و گفت به پشت دروازه آن‌طرف بروید. کمی هم که از بازی گذشت و هواداران روی سکوها نشستند. ما عاشق این هستیم که صدای هواداران در استادیوم‌ها بپیچد اما آستارا مظلوم واقع شد. من از این اتفاق ناراحتم. همه به طرف ملوان غش کردند. خواهش می‌کنم به فوتبال کمک کنید. همه چیز باید جوانمردانه باشد. با اینحال در بازی‌های آینده می‌جنگیم تا صدر کذایی را از ملوان بگیریم.

انتهای پیام/


/ پایان خبر

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x