افشای ارتباط با خوبان عالم در لیگ دسته اول فوتبال/ لزوم برخورد قضایی با رمالی

سرمربی تیم فوتبال ویستاتوربین تهران از رواج جادو و جادوگری در لیگ دسته اول پرده برداشت.

کد خبر : 2170
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 آبان 1400 - 12:26
افشای ارتباط با خوبان عالم در لیگ دسته اول فوتبال/ لزوم برخورد قضایی با رمالی

به گزارش پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین:

میلاد بلادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم ویستاتوربین و نتایجی که تاکنون در رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول کسب کرده  است، اظهار داشت: این نتایج برای تیمی که تازه به لیگ یک آمده، بد نبود ولی باید بهتر و بهتر شود. ما تازه از لیگ ۲ به لیگ یک آمده‌ایم. مرحله پلی‌آف خیلی طول کشید و به همین خاطر بحث بدنسازی، اردو و بازی دوستانه را نداشتیم. کلاً با انجام یک دیدار دوستانه وارد فصل جدید لیگ یک شدیم. 

وی افزود: به خاطر مشخص شدن تکلیف لیگ ۲، حدود ۶۰ روز معطل بودیم. نتوانستیم آنچنان که باید و شاید بازیکن جذب کنیم و به همین خاطر اکثر بازیکنان‌مان را نگه داشتیم. چند بازیکن هم از لیگ یک و لیگ ۲ جذب کردیم که تا بخواهند با هم هماهنگ شوند، طول می‌کشد. شرایط تیم بهتر شده اما باید ببینیم در ادامه مسابقات چه اتفاقی می‌افتد که دست خدا است.

به خاطر نداشتن زمین تمرکز نداشتیم

بلادی در مورد اینکه ویستاتوربین در رده یازدهم جدول قرار دارد و آیا این رتبه تا پایان نیم‌فصل ارتقا پیدا می‌کند، گفت: صددرصد به دنبال این هستیم. اختلاف زیادی بین انتها و صدر وجود ندارد. اختلاف خود ما با تیم دوم جدول تنها ۳ امتیاز و با تیم اول ۶ امتیاز است. تا نیم‌فصل هم اتفاقات زیادی رخ می‌دهد.

وی افزود: تاکنون میزبانی و مهمانی ما مشخص نبود چون زمین خاصی برای میزبانی نداشتیم. یکبار در کارگران بازی کردیم و یکبار در شهر قدس. به همین خاطر آنطور که باید تمرکز نداشتیم. نامه‌نگاری‌هایی شده و قرار است میزبانی ما فقط یکجا باشد تا بتوانیم حداقل یک روز تمرین و بازی را هم در آنجا برگزار کنیم. امیدوارم شرایط‌مان بهتر شود. 

مطالعه کنید  بیانیه شهر خودرو: تصمیم کمیته انضباطی اجحاف در حق ما است/چرا قانونی حریف بدحسابی پرسپولیس نمی شود؟

سرمربی ویستاتوربین در مورد برد ۴ بر یک مقابل ماشین‌سازی که پرگل‌ترین برد هفته ششم بود، عنوان کرد: ماشین‌سازی تیم خیلی خوبی است. اگر تا الان نتیجه نگرفته چون قرعه سختی داشته و با تیم‌های گردن‌کلفت بازی کرده ولی تیم بسیار جنگنده و جوانی دارند. آنها ۹۰ دقیقه می‌دوند. بازی با این تیم‌ها دو حالت دارد. یا می‌توانید خوب بازی کنید یا بازی واقعاً‌ از دست‌تان خارج می‌شود. خدا خواست و بچه‌ها برنامه‌های مورد نظر را در زمین پیدا کردند. موقعیت‌های ما گل شد و بردیم.

وی در مورد دیدار این هفته مقابل رایکا اظهار داشت: باید در این مسابقه با صبر و حوصله حاضر شویم و آن را مدیریت کنیم. بازی‌های بیرون خانه شرایط خودشان را دارند و سخت‌تر هستند ولی امیدوارم بتوانیم با امتیاز به تهران برگردیم. ما برنامه‌ریزی‌ها و آنالیزهای لازم را انجام داده‌ایم. رایکا هفته پیش بازی خودش را برده اما امیدوارم بچه‌ها بتوانند آنچه را که می‌خواهیم در زمین پیاده کنند و برنده شویم.

برای یک زمین حداقل ۵۰ میلیون باید بدهیم

بلادی در خصوص مشکل فقر زمین چمن در تهران که دردسرهایی را برای تیم‌های مختلف به وجود آورده، گفت: احساس می‌کنم حمایت از تیم‌ها در شهرستان‌ها بهتر است. تهران اسمش پایتخت و مرکز است ولی پتانسیلی که باید داشته باشد را ندارد. اداره ورزش و جوانان نیز نتوانسته خوب کار کند. به عنوان مثال زمینی برای انجام بازی در اختیار تیم‌ها قرار نمی‌دهند. ما نماینده تهران هستیم. اگر همین الان به اداره ورزش و جوانان استان برویم و زمین بخواهیم، به ما نمی‌دهند یا دست بخش‌های خصوصی است.

مطالعه کنید  ایثارگران اداره مجموعه‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی را به عهده می‌گیرند

وی با اشاره به هزینه بالای اجاره زمین برای برگزاری یک مسابقه تصریح کرد: برای یک بازی ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان از ما می‌خواهند. حمایتی از ما نمی‌شود و این شرایط اصلاً درست نیست. به اداره ورزش و جوانان گفتیم می‌خواهیم زمین شهرقدس را بگیریم، گفتند به ما ارتباطی ندارد و باید به شهردار بگویید. برای یک مسابقه  کارگرانرا گرفتیم که مسئولان سازمان لیگ گفتند ایراد دارد و نتوانستیم آنجا بازی کنیم. این اوضاع خیلی بد است.

ارتباط با خوبان عالم در لیگ یک، دو و سه وجود دارد

سرمربی ویستاتوربین در مورد بحث جادو و جادوگری که در فصل جدید داغ شده و حتی دیده شده که به تور دروازه نخ می‌بندند، اظهار داشت: دقیقاً‌ احساس می‌کنیم که فقط از راه فنی نمی‌توان نتیجه گرفت. با یک تیم بازی داشتیم، ۱۰ نفر از ایجنت‌ها و افراد مختلف گفتند فلان تیم این کار را انجام می‌دهد، ما آدمی را سراغ داریم و شما به سراغش بروید و فلان کار را بکنید. ما دنبال این بحث‌ها نیستیم. می‌گفتند آن تیم با خوبان عالم ارتباط دارد و کارش همین بحث جادو و جادوگری است! می‌گفتند باید حواس‌تان به چنین اتفاقاتی باشد. مربیان‌شان اینطور است و بازیکن‌شان آنطور!

بلادی گفت: کمیته اخلاق حتماً باید به این مسائل ورود کند و با قاطعیت حکم بدهد. این مسائل شأن و شخصیت فوتبال را زیر سؤال می‌برد و در دنیا خبر آن می‌پیچد. ممکن است اگر کمیته اخلاق و کمیته انضباطی ورود نکنند، چهار روز دیگر AFC ورود کند که به این ترتیب در رسانه‌های کشورهای دیگر جو بدی ایجاد می‌شود. این مسائل به هر حال وجود دارد.

مطالعه کنید  تبعات نتیجه ضعیف در لیگ برتر؛ بازیکنان و کادرفنی مهرام جریمه شدند

وی در مورد اینکه، تیمی که اطلاع داده شده با خوبان عالم ارتباط دارد در لیگ ۲ و ۳ بوده یا مربوط به همین فصل جدید لیگ یک می‌شود، عنوان کرد: در همین فصل لیگ یک وجود دارد. در لیگ ۲ هم چنین اتفاقاتی برای ما افتاد و آمدند و به ما گفتند. در لیگ ۳ هم این اتفاقات بود. بحث یک تیم و دو تیم نیست. عده‌ای از این اتفاقات و حربه‌ها سود می‌برند و استفاده می‌کنند. لازم است کمیته اخلاق با قاطعیت ورود کند. چند روز پیش در تلویزیون نشان دادند که شخصی بندی را به تور دروازه می‌بست اما مدیرعاملش با قاطعیت می‌گفت کرنومتر بوده! احساس می‌کنم به شعور مردم توهین می‌شود. نمی‌خواهم شخص یا تیمی را زیر سؤال ببرم و در مورد دیگران قضاوت نمی‌کنم ولی اگر بخواهیم صحبت کنیم یک دنیا مطلب دارد.

به سراغ ما هم خواهند آمد

سرمربی ویستاتوربین در مورد اینکه آیا در اطراف تیم خودش چنین مسائلی را حس کرده یا پیشنهاداتی در این موارد به او ارائه شده، گفت: حقیقتاً هیچ پیشنهادی به من نشده است. در مورد اطرافیانم هم چنین اتفاقی نیفتاده ولی جلوتر برویم این اتفاق برای ما هم می‌افتد. شاید عده‌ای در این میان پولی به دست بیاورند. تیری در تاریکی بیندازند و ببینند یک تیم تهرانی است و پیشنهادی بدهند ولی ما در اطراف تیم‌مان نه دلال راه دادیم و نه چنین افرادی را. به همین خاطر برخی سایت‌ها با من خوب نیستند و با هر اتفاقی ما را می‌کوبند. چون نه از آنها بازیکن گرفته‌ام و نه در برخی کارها با آنها مشارکت کردم. تمرکزمان فقط روی مسائل فنی است.

انتهای پیام/


/ پایان خبر

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x