بایگانی‌های سیاست | پایگاه خبری تحلیلی ملت بیدار آنلاین

سالروز آزاد سازی خرمشهر، چون برگی زرین در کارنامه پر افتخار مقاومت مردم غیور ایران اسلامی  می درخشد

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی تاکید کرد که حماسه سوم خرداد ماه ۱۳۶۱ سالروز با شکوه آزاد سازی خرمشهر، همواره چون برگی زرین در کارنامه پر افتخار مقاومتِ مردمِ غیورِ ایرانِ اسلامی می درخشد.

به ازای هر ۶۲۰ سالمند تنها یک تخت بیمارستانی داریم/ ۴۵۰ هزار سالمند در کشور نیاز به مراقبت دائمی دارند/ در سال ۱۴۲۰ با بحران سالمندی مواجه می‌شویم

در نشست امروز فراکسیون سلامت سالمندی مطرح شد که معیشت و درمان دو مشکل عمده سالمندان است و در سال ۱۴۲۰ دچار بحران سالمندی خواهیم شد و تنها با سیستم دولتی نمی توان مشکلات این حوزه را رفع کرد همچنین۴۵۰ هزار سالمند در کشور نیاز به مراقبت دائمی دارند؛ ۵ درصد از سالمندان دچار معلولیت یا بیماری های کاملا زمین گیر هستند در حالی که در کشورهای توسعه یافته به ازای هر ۱۸ سالمند یک تخت وجود دارد.

بررسی طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش ادامه دارد

رئیس کمیته دانشگاه‌های غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی مجلس با بیان اینکه بررسی «طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی» در کمیسیون آموزش ادامه دارد، گفت: تا کنون دو ماده از این طرح در کمیسیون مورد رسیدگی قرار گرفته است.

حادثه تروریستی شهادت صیاد خدایی بار دیگر چهره زبون و شقاوت‌آمیز رژیم صهیونسیتی را آشکارتر کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی به مناسبت شهادت پاسدار سلحشور صیاد خدایی تاکید کرد؛ وقوع حادثه تروریستی شهادت صیاد خدایی بار دیگر چهره سرشار از زبونی و شقاوت رژیم صهیونسیتی را آشکارتر کرد.