بایگانی‌های تیتر یک | پایگاه خبری تحلیلی ملت بیدار آنلاین

چگونه مخالفان قدیمی در تخریب قالیباف متحد می‌شوند؟

در هفته‌ای که گذشت داستان سیاست ایران از میانه دهه۸۰ تاکنون دوباره تکرار شد؛ پیمان نانوشته‌ای میان اصلاح‌طلبان تکنوکرات و احمدی‌نژادی‌ها علیه قالیباف. داستانی که از سال۸۴ تاکنون ادامه داشته و هربار در شکل تازه‌ای متولد می‌شود.

دست رد مرکزپژوهش های مجلس به سینه صیانت

مرکز پژوهش‌های مجلس ضمن وارد کردن نقدهای جدی به طرح «صیانت از فضای مجازی» اعلام کرد برای بازنگری در این طرح نیازمند تخصیص زمان بیشتری است و نسخه فعلی قابلیت اصلاح در زمان اندک تخصیص‌یافته را ندارد.

طرح صیانت و تحول در مطالبات اجتماعی

این مسیر فضای مجازی و مطالبات مردمی شاید امروز تنها یک کودک یکساله باشد اما در بلند مدت و در یک بازه زمانی چند ساله با گسترش فضای مجازی روی دیگری از کنش های سیاسی و اجتماعی از کف خیابان به فضای مجازی است.

توزیع ۳۵۰۰ تن خمیر شیرین فاسد بین زنبورداران

دبیر سابق کارگروه عسل اتحادیه سراسری زنبورداران گفت: ۳۵۰۰ تن خمیر شیرین فاسد و غیر قابل استفاده که ارزش غذایی برای زنبور ندارد بلکه به علت وجود مواد سمی برای زنبور کشنده است بین زنبورداران توزیع می شود.

رانت پنهان|۶ مزیت پرداخت یارانه نقدی به جای ارز ترجیحی/ ارز ۴۲۰۰ تومانی تدریجی حذف شود

با توجه به مشکلات و تبعات پرداخت ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات کالاهای اساسی، یک کارشناس اقتصادی ضمن برشمردن ۶ مزیت برای تبدیل ارز ترجیحی به یارانه نقدی، حذف تدریجی ارز ترجیحی را با توجه به تورم‌های بالا در چند سال اخیر، ضروری دانست.

رانت پنهان|حذف کامل ارز ترجیحی دست رانتخواران را از یارانه مردم کوتاه می‌کند

عضو هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه اجرای کامل سیاست حذف ارز ترجیحی، دست رانتخواران را از یارانه مردم کوتاه می‌کند، گفت: دولت فعلی جسارت پرداخت یارانه مستقیم به مردم را دارد، اما قبل از هرکار باید زوایای مختلف اجرای ناقص این سیاست در دولت‌های قبل بررسی شود.