حواشی سفر وزیر بهداشت به سمنان

شریف زمانی

وزیری که خودش پشت فرمان نمی نشیند

انگار همین چند وقت پیش بود که کف و دست و جیغ و هورا برای آقای رییسی بلند شد که در ماشین نشسته بود و خطاب به راننده اشان که می خواست به زور از میان مردم عبور کند میگفت: "دفعه بعد باید خودم پشت فرمان بشینم، اگر یکبار دیگه تکرار بشه خودم باید پشت فرمان بشینم". اما انگار وزرای انتخابی ایشان بوی از این مرام و مسلک خودشان نبرده و نه تنها خودشان پشت فرمان نمی نشینند، بلکه دستور حرکت هم صادر می کنند.
کد خبر : 504
تاریخ انتشار : شنبه 15 آبان 1400 - 11:31

شریف زمانی، ملت بیدار آنلاین: انگار همین چند وقت پیش بود که کف و دست و جیغ و هورا برای آقای رییسی بلند شد که در ماشین نشسته بود و خطاب به راننده اشان که می خواست به زور از میان مردم عبور کند میگفت: “دفعه بعد باید خودم پشت فرمان بشینم، اگر یکبار دیگه تکرار بشه خودم باید پشت فرمان بشینم”. اما انگار وزرای انتخابی ایشان بوی از این مرام و مسلک خودشان نبرده و نه تنها خودشان پشت فرمان نمی نشینند، بلکه دستور حرکت هم صادر می کنند.

 

داستان از این قرار است که وزیر بهداشت طی سفری که به بهانه افتتاح بیمارستان جدید به استان سمنان داشتند در پایان مراسم بدون صحبت با مردم و مسئولانی همچون اعضای شورای شهر، امام جمعه و نماینده مجلس که برای اعلام خیرمقدم و صحبت در خصوص مشکلات آمده بودند با ماشین خود عبور می کند و محافظان ایشان مردم را نامحترمانه و به دور از شان ازجلوی ماشین به اطراف هل داده و پرت می‌کردند و ماشین حامل آقای وزیر به جلو می‌رفت. بماند که آقای وزیر ساعاتی بعد در مکانی دیگر و تنها چند لحظه به صدای مردم گوش کرد اما این حرکت چیزی جز نوشدارو بعدمرگ سهراب نبود.

 

انگار همین چند روز پیش بود که آقای رییسی گفتند خط قرمزی ندارند و هیچ یک از وزار و اطرافیان ایشان خط قرمز ایشان محسوب نمی شوند، لذا این چنین برخورد وزرای ایشان با مردم که کوله باری از مشکلات را با خود حمل می کنند قطعا نه تنها در تراز یک مقام مسئول در جمهوری اسلامی نیست، بلکه سفرهای استانی رییس جمهور را هم زیر سوال می برد.

 

لذا واجب است مجلس شورای اسلامی و رییس جمهور وارد عمل شده و حداقل کار ممکن یعنی مجاب کردن وزیر بهداشت به معذرت خواهی از مردم سمنان را در دستور کارهای فوق قرار دهند.

شریف زمانی / پایان یادداشت

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.